Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Brak oświetlenia wnętrza


pilot1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przeglądałem kilkanaście postów podobnych i nie natrafiłem na cos takiego mam problem z oświetleniem wnętrza podświetlanie drzwi i pod deska a wiec na nogi działa po otwarciu klapy bagażnika świeci sie lampka bagażnika i jest ok ale lampka nad lusterkiem nie działa jeżeli sie włączy ręcznie to działa a z pilota nie,podświetlanie na nogi wyświetlacze w zegarach wszystko działa z pilota tak jak powinno po kilku sekundach gaśnie probowałem na wszystkich pozycjach i lampka pod lusterkiem nic bezpieczniki są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak powinno być,bo ja mam tak samo.Chyba że można coś pokombinować VAG-iem w ustawieniach :myśli:

[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 22:25_________________________________________________Ale już sie przyzwyczajłem do tego :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem nie świeci Do niedawna gdy otwierałem auto to zapalała się lampka oświetlenia tak samo było przy wyciągnięciu klucza ze stacyjki gdzie morzna szukać przyczyny

jedna z przyczyn moga byc jakies zimne luty w pompce centralnego ,ktora znajduje sie w bagazniku nad prawym nadkolem

lecz przyczyn moze byc zdecydowanie wiecej ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. W jaki sposób znaleźć "zimne luty"?? i jak je "naprawić" ??:) z góry dzięki;-) :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaleźć - lupka.

Zlikwidować - odsysacz, lutownica (zbieramy zimny lut z nóżek), następnie lutujemy ponownie czyli cyna+kalafonia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...