Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana błotnika lewy tył


osator92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.

Dwa dni temu pewien "dziadziuś" na parkingu przydzwonił mi w audiczke  ;( Uszkodzony został lewy tylny błotnik. Rozmawiałem z blacharzem, który stwierdził, że najlepiej by było wymienić ten błotnik poprzez przyspawanie innego. Boję się że miejsca spawów będą rdzewieć w przyszłości, już nie mówiąc o komentarz ludzi jeśli chciałbym za parę lat sprzedać auto. Moje pytanie brzmi czy jest możliwość wymiany tego błotnika tak jak przedniego ? Czy fabrycznie tylni błotnik jest złączony na stałe i nie ma takiej możliwości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oddasz do dobrego blacharza, znajdziesz dobre części, to nawet w ASO się nie kapną.

Jak najbardziej lepiej jest wymienić, niż klepać i szpachlować stary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem brzydkie te zagięcie, zwłaszcza rant. Raczej nic oprócz spawania tu nie pomoże, no chyba, że znajdziesz jakiegoś artystę-rzeźbiarza, ale sądzę, że jak to wyklepie to zaraz będzie rdza wychodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak koledzy powyżej niestety jedynie cięcie i spawanie. Oczywiście po takiej wymianie też szpachla pójdzie w ruch na łączenie i po jakimś czasie coś zacznie wychodzić niezależnie kto będzie to robił. Auto które miało takie ingerencję nigdy nie będzie tak zabezpieczone przed korozją jak fabrycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

876a37ae41b0ae0cbc82a0f4aa3e

Wstawiasz taką ćwiarteczkę i jest ładnie :) 

a jak będzie dobrze zrobione to i rdzewieć nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...