Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak czasowego trybu pracy wycieraczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Czy ktoś miał podobny problem ??

Wycieraczki chodzą mi tylko w trybie szybkim i wolnym a czasowego trybu brak.

Manetka sprawdzona,kodowanie sprawdzone.

Czy może to być przekaźnik ? Jeśli tak to gdzie go szukać :) ?

 

Opublikowano

Działało to wcześniej? 

Pytam, bo może wystarczy polać czujnik deszczu wodą...

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, M@rcus napisał:

Działało to wcześniej? 

Pytam, bo może wystarczy polać czujnik deszczu wodą...

właśnie od kiedy zakupiłem auto to nie działało..

Opublikowano

Dlatego to chciałem ustalić, bo zapewne masz czujnik deszczu - polej woda i zobaczysz czy działa.
Zwykła czasówka występowała w wersji bez czujnika deszczu/zmierzchu.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Miej na uwadze, że czujnik deszczu uruchamia wycieraczki dopiero przy prędkości 4km/h. także polewanie wodą na postoju ich nie uruchomi.

Opublikowano
36 minut temu, iwadrian napisał:

Miej na uwadze, że czujnik deszczu uruchamia wycieraczki dopiero przy prędkości 4km/h. także polewanie wodą na postoju ich nie uruchomi.

U mnie uruchamiają się na postoju, zresztą raczej dziwne by było że np. stoję na skrzyżowaniu na czerwonym świetle i jak bym miał niby zobaczyć zmianę świateł ?

Opublikowano
43 minuty temu, czarek76 napisał:

U mnie uruchamiają się na postoju, zresztą raczej dziwne by było że np. stoję na skrzyżowaniu na czerwonym świetle i jak bym miał niby zobaczyć zmianę świateł ?

Jest trochę inaczej. Jak masz włączoną manetkę na 1 i odpalisz samochód  to sensor zacznie działać po przekroczeniu danej prędkości nawet jak będziesz potem stawał na światłach. Aby go sprawdzić na postoju musisz przy włączonym zapłonie manetkę dać na 0 i z powrotem na  1 aby uaktywnić sensor.

Opublikowano
  • Autor

mam czujnik deszczu/zmierzchu.

Polewam wodą szybe i  0 reakcji.

Jak włacze wycieraczki na pozycje 1 to bardzo szybko wycierają. niewiem co jest grane

 

Opublikowano

Witam,

Mam u siebie dokładnie ten sam problem plus nie przełącza mi świateł tzn. gdy mam na auto to ciągle świecą światła mijania zamiast dziennych.


Wojtek

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam !

Pomoże ktoś w zlokalizowaniu tego przekaźnika od wycieraczek ??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

W b8 niema przekaźnika od wycieraczek, zamiast tego jest sterownik wycieraczek i znajduje się on przy silniczku.

Sprawdź jeszcze czy niema błędów w MCE

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu ‎10‎.‎03‎.‎2018 o 22:08, bin85 napisał:

W b8 niema przekaźnika od wycieraczek, zamiast tego jest sterownik wycieraczek i znajduje się on przy silniczku.

Sprawdź jeszcze czy niema błędów w MCE

Witam !

Kupiłem cały mechanizm z silniczkiem  i nadal to samo 

Jak daje na manetce pozycje 1 to wycieraczki bardzo szybko się poruszają... macie jakieś pomysły jeszcze co sprawdzić ? zastanawiam się nad czujnikiem deszczu czy może mieć na to jakiś wpływ??

 

 

Edytowane przez TomeK_R

Opublikowano

Ja bym szukał przyczyny w czujniku deszczu.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, iwadrian napisał:

Ja bym szukał przyczyny w czujniku deszczu.

chyba to tylko zostało,bo już niema gdzie szukać :)

Opublikowano

Żeby nie kupować czujnika deszczu w ciemno, spróbuj wykodować czujnik deszczu i zobacz czy wycieraczki będą działać normalnie

  • 1 rok później...
Opublikowano

Zakupiłem swoje audi pare dni temu i ten sam problem, sprawdz czy miedzy czujnikiem a szybą masz mase żelową. ja to rozebrałem zajmuje chwile i masz pewność, z zewnątrz nie byłem pewny czy to było zamontowane.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.