Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Padający akumulator

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam nastepujacy problem, od czasu do czasu jak nie jezdze dzien czy dwa wysiada mi akumulator i nie moge odpalic - jak dzisiaj na przyklad ;o((

Akumulator Centra Futura Calcium - kupiony w grudniu, jest ladowanie, sprawdzalem tez pobor pradu przy wylaczonym aucie i zalaczonym alarmie - ponoc jest w normie a aku pada.

Co moze byc przyczyna?

Opublikowano

A masz samoobslugowy ?? Jak nie to sprawdz poziom elektrolitu, jak jest za malo trzeba uzupelnic i naladowac 24h .

Opublikowano

Jak wszystko oki, nie ma duzego poboru a sie rozladowywuje to ja widze tylko jedna przyczyne: aku szmelc. Reklamowac i juz. Mozesz jeszcze gdzies podjechac i sprawdzic jego sprawnosc pod obciazeniem, to jest takie nie duze urzadzenie.

Opublikowano
  • Autor
Jak wszystko oki, nie ma duzego poboru a sie rozladowywuje to ja widze tylko jedna przyczyne: aku szmelc. Reklamowac i juz. Mozesz jeszcze gdzies podjechac i sprawdzic jego sprawnosc pod obciazeniem, to jest takie nie duze urzadzenie.

Wybieram sie w sobote do elektryka, jeszcze raz sprawdze pobor i jesli jest nadal ok reklamuje aku. Jest bezobslugowy i jeszcze na gwarancji.

Opublikowano
Jest bezobslugowy i jeszcze na gwarancji.
No to nie masz sie nawet co bawic tylko oddawaj go odrazu !! :mrgreen:
Opublikowano
  • Autor
Jest bezobslugowy i jeszcze na gwarancji.
No to nie masz sie nawet co bawic tylko oddawaj go odrazu !! :mrgreen:

W sobote sie okaze, dam znac.

Opublikowano

A czy przypadkiem nie robisz krótkich tras??

Bo ja podejrzewam , że akumulator nie ma się kiedy naładować i przez to go szlag trafił :wink:

Opublikowano

Sprawdż czy ci sie jeszcze lampka w bagażniku cały czas nieświeci i wyładowuje ci akumulator. Miałem tak kiedyś w mercedesie i szukałem przyczyny tydzień a ona spokojnie się cały czas świeciła czy zamknięta czy otwarta klapa.

Opublikowano
  • Autor
Sprawdż czy ci sie jeszcze lampka w bagażniku cały czas nieświeci i wyładowuje ci akumulator. Miałem tak kiedyś w mercedesie i szukałem przyczyny tydzień a ona spokojnie się cały czas świeciła czy zamknięta czy otwarta klapa.

Sprawdzilem aku i jest ok, swiatlo w kufrze juz sprawdzalem wczesniej i nie swieci sie.

problem chyba lezy po piewrsze w instalacji audio a po drugie bardzo krotkuich trasach ;o(

wie ktos ile powinien pobierac pradu samochodzik wylaczony z zalaczonym alarmem?

Mnie wychodzi okolo 0,08 A, troche chyba duzo?

Jak wyjmuje bezpeicznik z instalacji radiowej to tak okolo 0,04A.

To normalne/ Dodam tylko ze tydzien temu wstawilem adapter CAN-BUS'a.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.