Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

termometr otoczenia czujka jest brak wartosci na wyswietlacz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gdzie i jak sprawdzic czy wersja a4 ma termometr pokazujacy temperature otoczenia????

zauwazylem ze niektore wersje maja go pomiedzy zegarami u mnie nic sie nie wyswietla.

gdzie i jak go znalesc????

Opublikowano

poprostu nie masz nie kazda A4 miala ten gadzet :wink:

Opublikowano

Jeżeli dobrze pamiętam to na klimatroniku poz. 55 to temperatura zewnętrzna.

Opublikowano
poprostu nie masz nie kazda A4 miala ten gadzet

dokładnie nie kazdy model posiada :biggrin:

Opublikowano
  • Autor

przesortowalem forum i ???? znalazlem czujke temp otoczenia

Kopia_1_ZdjA_cie_1_.jpg

(to chyba jest ona ????)

chce znalesc przyczyne braku wyswietlania wartosci na zegarach i jesli to mozliwe naprawe bez potrzeby wizyty u elektryka.

podejrzewam pare opcji -bezpiecznik

- przepalona zarowka zegarow

jak sprawdzic czujke ???? czy jest sprawna i czy wogole dziala ????

czy dochodzi sygnal do zegarow ???? itp

podejrzewam ze nie tylko ja mam taki problem wiec szukam pomocy u znawcow tematu :audi:

Opublikowano

a masz klimatyzacje, ja tez mam ten czujnik ale z tego co wiem to chyba jest on od klimy, trzebaby bylo postudiowac schematy elektryczne

Opublikowano
  • Autor

czujka od klimy?? bez schematu sie nie obejdzie albo kogos kto przerabial temat. z tego co wybadalem jest to napewno czujka temp - przewod wchodzi do kostki kolo zbiornika od wspomagania i dalej w strone przedniej szyby (moze nawet do zegarow) czyli jest szansa na to ze to jest term. otoczenia i problem jest z zasilaniem lub wyswietlaczem miedzy zegarami ale tego nie wiem

Opublikowano

sprawdz czy nie masz urwany ten przewod co idzie do licznika :wink:

Opublikowano

czy czujnik temperatury wystepowal zawsze z klima? kolega ma klime w A4 1.6 ale wyswietlacz nic nie pokazuje, jakis mechanik wg kodow wyposazenia powiedzial mu, ze nie bylo fabrycznie czujnika. gdzie dokladnie szukac tego czujnika?

Opublikowano
czy czujnik temperatury wystepowal zawsze z klima? kolega ma klime w A4 1.6 ale wyswietlacz nic nie pokazuje, jakis mechanik wg kodow wyposazenia powiedzial mu, ze nie bylo fabrycznie czujnika. gdzie dokladnie szukac tego czujnika?

z tego co ja wiem to zawsze , ale nie zawsze widoczna była temperatura na zegarach ,czujnik temperatury zewnętrznej jest jedynym zabezpieczeniem klimatyzacji przed załączeniem poniżej 5 stopni Celsjusza . :biggrin:

[ Dodano: 16-03-2007, 17:13 ]

gdzie dokladnie szukac tego czujnika?

popatrz u góry w tym temacie masz fotke tego czujnika :biggrin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.