Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde jak makki bedzie chciał to moga wyladowac u Czaji...

Pomogę...

Zawsze to lepiej miec naprawione dokładajac niz złom w garazu.. :disgust:

Tak mi sie wydaje..

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 116,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Problem w tym, że Makki nie chce naprawianych tylko takie jakie zamawiał - w super stanie..

Opublikowano

Teraz to juz istotne jest tylko to jak najlepiej sie z tego wyplatac....

Mysle ze za felgi odda kase..

Opublikowano
Teraz to juz istotne jest tylko to jak najlepiej sie z tego wyplatac....

dokladnie

Opublikowano

szkoda że nie było płatności paypalem..wtedy problemu by nie było..

a tak to pozostaje odwiedzić PL i pojechać do gościa osobiście..ro***bać mu warsztat, spalić fure i wyr..hać żone..Makki powodzenia :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Jedyne co moge dodac narazie to tematu felg po krotkiej jezdzie testowej. Do 70km/h, jest spokoj z kierownica. Od 70km/h zaczynunaja sie wibracje. Az zegarek mi lata na nadgarstku. Jutro rozmowa z firma Cino i kolejna sesja zdjeciowa, tak jak wlasciciel sobie zazyczyl...

Temat felg odpuscilem na weekend bo po 1 nie bylo mnie w domu a po 2 nie chcialem sobie psuc super weekendu.

Wlasnie wrocilem ze szkolenia na ktore czekalem rok czasu! :)

Firma Scholl Concepts i Chemical Guys Norway organizuje co jakis czas takie intensywne szkolenia, najpierw troche teorii a pozniej praktyka.. 12 osob na 2 instruktorow i detailing caly weekend :naughty: Sobota 9-21 i niedziela 9-21 :)

Myslalem ze po takim szkoleniu bede mial troche "poukladane" w glowie. Pomylilem sie!! Teraz to dopiero mam hardcore w glowie.. :kox:

Bawilem sie 5-6 roznymi rotacjami i 2 DA. 3 auta robilismy wewnatrz i z zewnatrz. Morze produktow wyprobowalem i oczywiscie przywiozlem karton testerow :>

[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 00:26_________________________________________________Jutro robie ogloszenie felg w Norwegii. Oczywiscie uczciwe z informacja o szkodach.. Sprobuje je sprzedac za 4500zl :)

Opublikowano

Czyli teraz co powiesz mi ze rotacja lepsza niz DA bo wlasnie znalazlem czas i biore sie do roboty i za zakupy :P

Opublikowano

no właśnie, świrze detailingu (to komplement) co osobiście doradzasz ? jaką polerkę? DA czy rotację ?

Opublikowano
  • Autor

Czyli teraz co powiesz mi ze rotacja lepsza niz DA bo wlasnie znalazlem czas i biore sie do roboty i za zakupy :P

Hmm, to temat morze... Ja czekalem na podjecie decyzji odnosnie rotacji wlasnie do tego szkolenia. A to dlatego ze teorii na temat maszyn jest tyle ile maszyn na rynku. Wczesniej nie mialem mozliwosci zeby przetestowac tyle maszyn na raz. Testowalismy Flexa, Hitachi, AEG, Makite, Festool i Milwaukee.

Do wielu prac szkoda czasu na maszyne DA i rotacja jest niezastapiona. Moje osobiste zdanie jest jednak takie: najlepiej miec rotacje i DA :kox:

Mnie podczas szkolenia najlepiej pracowalo sie maszyna Festool Shinex RAP150FE!

Opublikowano

ten Festool to DA czy rotacja ?

Opublikowano
  • Autor

ten Festool to DA czy rotacja ?

Rotacja. Normalnie poezja, sama przyjemnosc tym pracowac. Nie mam slow normalnie! Lekka i bardzo fajnie lezy w rekach.

Zapodam jakos jutro moze kilka zdjec ze szkolenia..

Opublikowano

Tylko jej cena to prawie 2 tys....troche duzo jak na sprzet do domowego uzytku..

Ze Festool jest super to wiedziałem :naughty:

Opublikowano

fajnie będzie jak zapodasz foto-story, dzięki za opinię, kupiłeś już tego Festool'a ? [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 01:24_________________________________________________cena zaporowa, widziałem cenę Megsa za DA 999 PLN to już mi się wydawało za dużo :wallbash:

Opublikowano

Tego Megsa DA da sie kupic duzo taniej.

A jeszcze taniej Kestrela Das-6 najlepiej w PRO a to dokładnie to samo urzadzenie z tego co czytałem :gwizdanie:

Opublikowano
Opublikowano

Do tego jest osobny temat "Wszystko o pielęgnacji..." A tutaj rozmawiamy o samochodzie Makkiego...

Opublikowano

Do tego jest osobny temat "Wszystko o pielęgnacji..." A tutaj rozmawiamy o samochodzie Makkiego...

"Admin", wyluzuj :polew:

Opublikowano

Jedne DA a inne rotacyjne..zalezy co chcesz....

Cene na DASA-6 PRO podałeś normalną..da się taniej nawet na polskiej stronie mr.cleanera po znizkach 560 zł z wysyłką.

Megsa kupisz duzo taniej z USA na Ebayu.

:hi:

Opublikowano

Makki gołąbki mi doniosły że szukasz nowej maszyny do :ad::naughty::decayed:

Może chcesz sprzedać Dasa-6PRO?

Do nauki miałbym jak złoto a znając siebie i tak pójdę kiedyś w Flexa lub Festoola..

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.