Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz to juz istotne jest tylko to jak najlepiej sie z tego wyplatac....

dokladnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie było płatności paypalem..wtedy problemu by nie było..

a tak to pozostaje odwiedzić PL i pojechać do gościa osobiście..ro***bać mu warsztat, spalić fure i wyr..hać żone..Makki powodzenia :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co moge dodac narazie to tematu felg po krotkiej jezdzie testowej. Do 70km/h, jest spokoj z kierownica. Od 70km/h zaczynunaja sie wibracje. Az zegarek mi lata na nadgarstku. Jutro rozmowa z firma Cino i kolejna sesja zdjeciowa, tak jak wlasciciel sobie zazyczyl...

Temat felg odpuscilem na weekend bo po 1 nie bylo mnie w domu a po 2 nie chcialem sobie psuc super weekendu.

Wlasnie wrocilem ze szkolenia na ktore czekalem rok czasu! :)

Firma Scholl Concepts i Chemical Guys Norway organizuje co jakis czas takie intensywne szkolenia, najpierw troche teorii a pozniej praktyka.. 12 osob na 2 instruktorow i detailing caly weekend :naughty: Sobota 9-21 i niedziela 9-21 :)

Myslalem ze po takim szkoleniu bede mial troche "poukladane" w glowie. Pomylilem sie!! Teraz to dopiero mam hardcore w glowie.. :kox:

Bawilem sie 5-6 roznymi rotacjami i 2 DA. 3 auta robilismy wewnatrz i z zewnatrz. Morze produktow wyprobowalem i oczywiscie przywiozlem karton testerow :>

[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 00:26_________________________________________________Jutro robie ogloszenie felg w Norwegii. Oczywiscie uczciwe z informacja o szkodach.. Sprobuje je sprzedac za 4500zl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz co powiesz mi ze rotacja lepsza niz DA bo wlasnie znalazlem czas i biore sie do roboty i za zakupy :P

Hmm, to temat morze... Ja czekalem na podjecie decyzji odnosnie rotacji wlasnie do tego szkolenia. A to dlatego ze teorii na temat maszyn jest tyle ile maszyn na rynku. Wczesniej nie mialem mozliwosci zeby przetestowac tyle maszyn na raz. Testowalismy Flexa, Hitachi, AEG, Makite, Festool i Milwaukee.

Do wielu prac szkoda czasu na maszyne DA i rotacja jest niezastapiona. Moje osobiste zdanie jest jednak takie: najlepiej miec rotacje i DA :kox:

Mnie podczas szkolenia najlepiej pracowalo sie maszyna Festool Shinex RAP150FE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten Festool to DA czy rotacja ?

Rotacja. Normalnie poezja, sama przyjemnosc tym pracowac. Nie mam slow normalnie! Lekka i bardzo fajnie lezy w rekach.

Zapodam jakos jutro moze kilka zdjec ze szkolenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie będzie jak zapodasz foto-story, dzięki za opinię, kupiłeś już tego Festool'a ? [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 01:24_________________________________________________cena zaporowa, widziałem cenę Megsa za DA 999 PLN to już mi się wydawało za dużo :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego jest osobny temat "Wszystko o pielęgnacji..." A tutaj rozmawiamy o samochodzie Makkiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego jest osobny temat "Wszystko o pielęgnacji..." A tutaj rozmawiamy o samochodzie Makkiego...

"Admin", wyluzuj :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedne DA a inne rotacyjne..zalezy co chcesz....

Cene na DASA-6 PRO podałeś normalną..da się taniej nawet na polskiej stronie mr.cleanera po znizkach 560 zł z wysyłką.

Megsa kupisz duzo taniej z USA na Ebayu.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego jest osobny temat "Wszystko o pielęgnacji..." A tutaj rozmawiamy o samochodzie Makkiego...

"Admin", wyluzuj :polew:

dokladnie :>

Patrz kilka postow wczesniej :cool1: Makki testowal maszynki :cool1:

temat poszedl lekko wiec zapytalem :gwizdanie:

Mlody odprez sie - http://zrecznosciowe.multumgier.pl/gry-czlowieku-nie-irytuj-sie-2.html

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...