Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

teraz jak byłem w austrii na desce to koleś do mnie podjechał i mówił że pare dni temu przykleił przystawkę do nart i zgubił podczas jazdy kamere..więc trzeba uważać w warunkach zimowych żeby nie zgubić bo szkoda :) [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 00:18_________________________________________________ http://allegro.pl/gopro-bateria-ladowarka-dluzsze-nagrywanie-i2062651327.html

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 117 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dla mnie 3,5K to kosmos a co dopiero 40 :kox:

turdzi zawsze można z USA taki wosk zamówić 10k taniej ;)

Opublikowano

Pawel trzeba jakiego spota zrobic wreszcie gdzies i przesmalcowac Twoja czarnule zeby ja tam w Oslo solanka nie zjadla

no trzeba trzeba , dzis jade czarmule umyc bo mi sol ja zje zywcem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

teraz jak byłem w austrii na desce to koleś do mnie podjechał i mówił że pare dni temu przykleił przystawkę do nart i zgubił podczas jazdy kamere..więc trzeba uważać w warunkach zimowych żeby nie zgubić bo szkoda :) [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 00:18_________________________________________________ http://allegro.pl/gopro-bateria-ladowarka-dluzsze-nagrywanie-i2062651327.html

Ciekaw jestem jak on to zamontowal w takim razie. Jezeli nie mial smyczki no to too bad :tongue4:

Narazie jestem na etapie zabawy i uczenia sie ustawien w GoPro ale jakosc jak dla mnie powala..

Tutaj w nocy, zamocowana do dachu panoramicznego:

GoPro Hero2 Night test drive

tutaj za dnia ale dzwiek :wallbash: to pykanie do wina zlego oprogramowania ekranu LCD :(

Ekran idzie do wymiany :(

GoPro Hero2 Day time test drive

I pierwsze zabawy z time lapse:

KYKbkA6Wkq4

pB1gvo85JcI

Opublikowano

dźwięk kiepski bo założyłeś obudowę wodoodporną która nie ma dziurek od spodu więc dźwięk jest kiepski..w jakim formacie nagrywałeś ?

Opublikowano
  • Autor

dźwięk kiepski bo założyłeś obudowę wodoodporną która nie ma dziurek od spodu więc dźwięk jest kiepski..w jakim formacie nagrywałeś ?

Testowalem rozne obudowy i z wodoodporna tez nie jest zle w aucie.. Ale fakt z ta z dziurkami jest lepiej.

"klikanie" jest spowodowane wadliwym softem w LCD ktory po kilku dniach po 1 przestal dzialac a po 2 jak ekran mam zalozony to wlasnie takie dzwieki sie pojawiaja. Po zdjeciu ekranu wszystko jest ok.

Odpisali mi na maila z GoPro i podobno to znana dla nich usterka i na dniach ma sie pojawic update :(

Opublikowano

ja jeszcze nie przyuważyłem z tym lcd bo podłączam go tylko jak przeglądam filmy lub zdjęcia :)

Opublikowano
  • Autor

bialas jest naprawde szybki :P

Opublikowano

W takim tempie to w godzinę byś znów zajechał na kiełbaski w Krk :decayed:

Opublikowano

W takim tempie to w godzinę byś znów zajechał na kiełbaski w Krk :decayed:

samochod przed nim byl jeszcze szybszy :decayed:

Opublikowano

Opublikowano

wy tu pitu pitu o jakis filmikach , a ja sie pytam jak tam RS2 bo cos temat przygasl ?bedzie cos z tego ?

Opublikowano
  • Autor

wy tu pitu pitu o jakis filmikach , a ja sie pytam jak tam RS2 bo cos temat przygasl ?bedzie cos z tego ?

Bedzie bedzie ale rozwod musze najpierw ogarnac.....

Opublikowano

lol, jak rozumiem zamiast żony wybrałeś rs2 :decayed:

Opublikowano

Bedzie bedzie ale rozwod musze najpierw ogarnac.....

tez bym go mial za takie pomysly :decayed:

Opublikowano

wy tu pitu pitu o jakis filmikach , a ja sie pytam jak tam RS2 bo cos temat przygasl ?bedzie cos z tego ?

Bedzie bedzie ale rozwod musze najpierw ogarnac.....

serio mówisz?

Opublikowano
  • Autor

lol, jak rozumiem zamiast żony wybrałeś rs2 :decayed:

No a jak :)

serio mówisz?

Ale o RS2 czy o rozwod Ci chodzi? :)

Turdzi: Nigdy wiecej obraczkowania. Samboer rulez :P

Opublikowano

pytam o rozwód, czy to żart, czy naprawdę się rozwodzisz z żoną

Opublikowano
  • Autor

pytam o rozwód, czy to żart, czy naprawdę się rozwodzisz z żoną

No serio mowie. Ale nie ma co wiecej tematu przeciagac.

Zycie plynie dalej...

Opublikowano

No jasne że płynie, ale nie wiń Jej, ja bym też z takim "maniakiem" - (oczywiście na swój sposób jesteś normalny, ale tylko dla tych którzy Cię rozumieją bo mają tą samą pasję :decayed: :decayed:), nie wytrzymał :naughty: :naughty:. Dobra koniec w końcu to wasza prywatna sprawa.

Ja jak pierwszy raz zobaczyłem twój temat, to dosłownie pomyślałem - debil, myślę że większość tak myślała . Teraz już tak nie myślę, ważne że robisz co lubisz.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.