Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

Na dzien dzisiejszy potrzebuje jednego wspolpracownika bo sam wszystkiego juz nie ogarniam. Tzn chcialbym miec jeszcze czas na "inne" zycie - rodzine, sport itp

he he zrob sobie malucha , to jak umyjesz auto raz na 3 tygodnie bedzie swieto :grin:

zawsze mozna myc jak maluch jest w zlobku ;-)

a od ok 2giego roku mozna to robic razem, bo zaczyna sie wtedy robic "kumpel".

moja zoska za miesiac konczy 3lata. oczywiscie rozpznaje juz wszystkie audi na ulicy a jak razem jedziemy to za kazdem razem mowi:

"tatusiu, zrobisz 3, 4 start?" co znaczy ze mam "nieco" mocniej gaz nacisnac :grin:

potem jednak zaraz slysze "ej tata! dlaczego jedziesz tak szybko!" :grin:

jak maluch jest w zlobku to sie zarabia na to niego i to Audi :wink: ale faktycznie pozniej juz jest znacznie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

he he zrob sobie malucha , to jak umyjesz auto raz na 3 tygodnie bedzie swieto :grin:

E tam, wtedy trzeba miec priorytety i mniej wazne rzeczy.

Nie widze zadnych problemow z posiadaniem dziecka i mycia auta np raz na tydzien.

No oczywiscie wszystko zalezy od tego jakie to auto jest, jak wyglada i ile sie jezdzi i gdzie przez ten tydzien.

Dobrze zabezpieczone auto (pacz: wosk lub sealant) oraz odpowiedni sprzet do mycia i miejsce to krotka pilka.

APC; np BH Surfex, piana, plukanie, wiadro lub wiadra - rekawica i wio. Pozniej plukanie, QD i recznik do suszenia.. Gotowe

Dla hardcorowcow dziecko na plecy lub na brzuch w siodelku i takze mozna myc a potomek od malego przy okazji sie szkoli :)

Trzeba wczesnie zaczynac zeby z malca ludzie byly :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Off top ale mam corki 13 i 8 lat i zawsze udalo sie wygenerowac czas na pielegnacje auta, mama sie opekuje dziecmi a tata autem i nie ma problemu, z tego co pamietam to A4 bylo myte 2-3 razy w tygodniu i nikt awantury nie robil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Off top ale mam corki 13 i 8 lat i zawsze udalo sie wygenerowac czas na pielegnacje auta, mama sie opekuje dziecmi a tata autem i nie ma problemu, z tego co pamietam to A4 bylo myte 2-3 razy w tygodniu i nikt awantury nie robil

no czyli standard jak w wiekszosci wypadkow , to mama ma dziecko/dzieci a tata dochodzacy :decayed:

Nie widze zadnych problemow z posiadaniem dziecka i mycia auta np raz na tydzien.

Makki oczywiscie ze sie da ale z dziecmi zmieniaja sie troche priorytety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 18h poswiecilem na moje OEM 20". Nigdy wczesniej nie lecialem papierem felg wiec mialem co robic pozniej.

Czlowiek sie uczy cale zycie :doh:

Po drodze mialem kilka przygod, nie wiem czy kiedykolwiek zrobie to jeszcze raz. Chyba ze ktos dobrze zaplaci ;) Tym bardziej jezeli bedzie to robota po lakierowaniu amatorskim. :thumbdown:

Procesu sandingu nie mam i polerki tyz bo ostatnio kiepsko z czasem.

Ale czasami w nocy mozna zdjecia porobic :wink:

Wiec kilka zdjec nie zaszkodzi :-]

8a429edaa238a93a.jpg

efcfb08be2a0c98e.jpg

ac67b50b658057d9.jpg

43e22215465c9274.jpg

f10b81c4e60a1fe1.jpg

95399787f79d17cb.jpg

41bfbd16e8e6a589.jpg

011adf2939a4fa04.jpg

cb2177248c256dc1.jpg

6350750109263864.jpg

9bc9799dbeb22c15.jpg

4620858efb2e4e65.jpg

1ec00629795fb2e7.jpg

292e504979cd0881.jpg

7689675ebd4c307b.jpg

348e18354f072e6b.jpg

5b3a0d4e8dda0aee.jpg

d63890b9a78a0958.jpg

87259f4c300f5241.jpg

e4835c09b992ce8f.jpg

1a79070f29442002.jpg

1e399bba6382eeed.jpg

c61912e1ce947946.jpg

2fde7e736e84d2b0.jpg

aeb2ce25356ff325.jpg

1851394715cc8a0f.jpg

419fe09817f31ecc.jpg

ec80f0703e1184e0.jpg

5d762d59d1ac6590.jpg

5bba39500f7f990d.jpg

663dec0073f52b49.jpg

b530f66a6c0db281.jpg

:facepalm::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra co ty potrafisz zrobić z brudnymi rzeczami :decayed: Nie chciał byś się moją brudaską zająć? :D

Jezeli zalatwisz tak zeby nagle doba miala 48h i zaplacisz za same kosmetyki to spoko.

Aha, no i musialbys jeszcze do mnie przyjechac :wink:

_Makki_ uprawia teraz valeting pełną parą :)

Wole slowo detailing bo valeting to tak bardziej mi sie kojarzy z myjka reczna :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede w PL przez miesiac+ w wakacje wiec moze uda sie zrobic jakis spot detailingowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://en.wikipedia.org/wiki/Valeting niby to samo co detailing ale jednak nie :)

z myjką ręczną na 100% nie ma styczności :)

---------- Post dopisany 01-05-2012 at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2012 at 23:25 ----------

http://moto.onet.pl/1660211,1,reczne-mycie-samochodu,artykul.html?node=3

_Makki_ artykuł dla Ciebie, możesz im komenta wstawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bialas mial isc na neta w weekend ale sie nie udalo ze wzgledu na to ile sie zeszlo z felgami :facepalm:

Jakos asap bede robil nowe zdjecia i ogloszenie.

Z czasem napewno bede potrzebowal pomocy kilku osob z Polski zeby obejrzec kilka aut.

Tym razem wchodzi w gre kupno Audi w Polsce i bedzie to leasing. Bede szukal az znajde takie jak chce bo wiem ze sie pojawiaja.

Jak nie to bedzie zagramanica.

Lakier nie musi byc tip top bo o to sam sobie zadbam tylko wiadomo, najwazniejsze nie bity!

Osoby ktore ewentualnie beda mi mogly pomoc moga liczyc na ogromna pomoc z mojej strony lub wynagrodzenie.

Jezeli cos sie znajdzie co naprawde chcialbym zobaczyc a zdjecia mi nie wystarcza to wsiade w samolot lub cos innego zeby to zobaczyc na wlasne oczy.

Jak ktos bedzie chcial to i dam sie przejechac :naughty:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki co bys zaradzil na mojego Rotora ktorego o tak pieknie zalatwilem parkujac o kraweznik :facepalm:

felgskade2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi deklielkami to tez tak umie: robie zdjecie starych, lece do salonu kupic nowe i strzelam fote nowych:decayed::decayed: a tak na serio to szczena opada... masz cierpliwosc chlopie!:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki co bys zaradzil na mojego Rotora ktorego o tak pieknie zalatwilem parkujac o kraweznik :facepalm:

Buu, nieladnie to wyglada.

To zalezy jaki efekt chcesz osiagnac i ile na to wydac.

Sa magicy od felg w PL i bedzie jak nowa ale oczywiscie to kosztuje i troche trwa. W Norwegii nawet nie warto zaczynac kombinowac bo bedzie to kosztowalo wiecej niz ta felga warta.

Sprzet do polerowania rantow, x razy papiery scierne i polerka. To strasznie brudna robota, mnie osobiscie nie chcialoby sie tego robic.

Po zabawie papierkami polerka maszynowa i na koniec bezbarwny. Bedzie napewno wygladalo lepiej niz jest teraz i taniej niz nowa felga.

Ale robota tylko u specjalisty w Polsce.

Jak dla Ciebie to wyglada to na jakis projekt typu pobyt swieta lub wakacje :wink:

---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

Czego będziesz szukał Makki?

Mocne Audi w benzynie i oczywiscie kombi :)

---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

z tymi deklielkami to tez tak umie: robie zdjecie starych, lece do salonu kupic nowe i strzelam fote nowych:decayed::decayed: a tak na serio to szczena opada... masz cierpliwosc chlopie!:hi:

Ale satysfakcja lepsza jak zrobi sie samemu. No i oczywiscie taniej. Nie wiem czy mozna kupic nowe dekielki czarne bo standard to chyba kolor satyny cos tam s-line. Polerowanie dekielkow ogolnie to pikus w porowaniu do sandingu felg i polerki maszynowej na 1800rmp :P

Oberwalem maszyna raz w pysk i juz nigdy bez okularow nie bede polerowal :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okulary to podstawa :) ja też kupiłem bo raz dostałem Menzerną w oko jak się DA bawiłem, o dziwo bardziej pluje niż rotacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okulary to podstawa :) ja też kupiłem bo raz dostałem Menzerną w oko jak się DA bawiłem, o dziwo bardziej pluje niż rotacja

"Pluje" jak masz za duzo produktu, mokry lub brudny pad albo nieodpowiednio startujesz maszyne.

Tak to nie ma prawa pluc. Ty rzadzisz a nie maszyna :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...