Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:good:

---------- Post added at 16:03 ---------- Previous post was at 15:43 ----------

BTW: Male porzadki w kosmetykach zakonczone i zbrojenie Makki's CarSpa nadal trwa :P

Galony na dzien dzisiejszy:

4bd914338336338b.jpg

Woski:

d3b24199638f260c.jpg

b62530874242185c.jpg

4 Insignisy sa zarezerwowane przez kilka osob w PL..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:OMG: Padłem.... Takie zbioru nie widziałem jeszcze nigdzie

Chowie się ze swoim stuffem głęboko :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

która najlepsza do pracy? masz 3 rotacje ?

Ostatnio pobawilem sie znowu Festoolem RAP150 i nie wiem czy nie jest (wedlug mnie) "lepszy" i wygodniejszy. Ogolnie baaardzo podobny do Flexa ale jakos inaczej mi w rekach lezy.

Mam 2, Lare wygralem w konkursie. Ten drugi Flex to DA - XC 3401 VRG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze muszę poszukać jakiejś fajnej ale nie drogiej DA, polecisz coś?

---------- Post added at 18:06 ---------- Previous post was at 17:00 ----------

Lare EPL-31, wiesz coś o tej DA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezla wystawka ,fajnie jest miec wlasny podjazd i garaz , z tego tez wzgledu nie moge sie doczekac jak sie przeprowadzimy bo teraz mycie auta zwlaszcza wOslo to jakas porazka :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta a6 to czasem nie w Haugesund ogladales?! :) poznaje market, niedaleko statoila i 2 rond? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki dalej używasz rękawicy z microfibry z megsa do mycia aut czy zmieniłeś na coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze muszę poszukać jakiejś fajnej ale nie drogiej DA, polecisz coś?

---------- Post added at 18:06 ---------- Previous post was at 17:00 ----------

Lare EPL-31, wiesz coś o tej DA?

Pewnie do nakladania cleanera i glaze sie nada. A serio to nie mam pojecia.

Znam DAS6 Pro, tego Flexa co mam i jeszcze jakiegos starszego ktorego uzywalem na szkoleniu kiedys.

I jak działałeś już coś z tym XC 3401 VRG :eusathink: nic nie piszesz :baseball:

Uzywalem go na 2 szkoleniach i narazie na jednym "projekcie"..

Kozak niesamowity, mozesz lezec na maszynie a ona dalej idzie. To nie to samo co DAS i te inne zabawki.. Tutaj ruch maszyny jest non stop co daje ze jest DUZO bardziej agresywniejsza od DA zabawek ale i bezpieczniejsza niz rotacja jezeli ktos oczywiscie nie ma wprawy.. Wiadomo, wibruje jak kazda DA ale ergonomia Flexa to calkiem inna polka..

Malo co i nie kupilem ostatnio Rupes'a Bigfoota DA ktory jest takze bardzo dobra maszyna i ma wiekszy skok niz Flex.

Ale tutaj znowu Flex ma plusa dla siebie za mozliwosc zmiany tarczy oporowej na 115mm i stosowanie prawie kazdych padow medium..

Szkoda tylko ze ceny w PL jakos takie dziwne za ten model..

niezla wystawka ,fajnie jest miec wlasny podjazd i garaz , z tego tez wzgledu nie moge sie doczekac jak sie przeprowadzimy bo teraz mycie auta zwlaszcza w Oslo to jakas porazka :kwasny:

No no. Ja sie rozgladam za nowym domem i pierwsze co pacze to podjazd i garaz :P

ta a6 to czasem nie w Haugesund ogladales?! :) poznaje market, niedaleko statoila i 2 rond? :)

To po 1 A4 i tak Haugesund :) Okolica sie zgadza..

Makki dalej używasz rękawicy z microfibry z megsa do mycia aut czy zmieniłeś na coś innego?

Mozna powiedziec ze praktycznie przestalem jej uzywac do swojego auta. Czasami cos nia przemyje ale ogolnie jej jedyny plus chyba to tylko to ze jest biala i widac odrazu jak gdzies mycie wstepne pojdzie nie tak.. Z czasem denerwowalo mnie np wydlubywanie z niej roznych rzeczy i to ze np trzyma malo wody.

Duzo doswiadczen robilem z rekawicami przez jakis czas i tak naprawde to mycie wstepne jest najwazniejsze. Od jakiegos czasu myje gabkami RazeGlaze i Zymola i tez jest spoko.

Zalezy od humoru i pacjeta oraz ile czasu mam na mycie wstepne :)

Moje ulubione rekawice to welniaki:

1. CarPro, duza i mala

3624abab803c5889.jpg

b03a907939f0653a.jpg

BARDZO wygodna, trzyma sie reki jak porzadna rekawiczka, ogroma ilosc wody pobierana z wiadra i puszcza bez problemow rozne zabrudzenia.

2. Ten welniak co teraz nie pamietam jak sie nazywa :P

bb325972effaaec2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z głośnością tego Flexa DA w porównaniu do DASa ?

Dzwiek jest inny i wedlug mnie Flex jest glosniejszy. Ale mnie to ryba bo poleruje ze sluchawkami.. I Tobie tez polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no. Ja sie rozgladam za nowym domem i pierwsze co pacze to podjazd i garaz :P

no ja mam troszke inne priorytety ale garaz i podjazd tez na liscie ale nieco dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Makki, już zamówiłem CarPro :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no. Ja sie rozgladam za nowym domem i pierwsze co pacze to podjazd i garaz :P

no ja mam troszke inne priorytety ale garaz i podjazd tez na liscie ale nieco dalej ;)

No ja tak pol zartem pol serio :P

BTW: Nowy przepis o 15% wkladu wlasnego na hipoteke troche mnie teraz rozwala ale jakbym znalazl cos fajnego to pewnie bedzie zamiana :D

Dzięki Makki, już zamówiłem CarPro :notworthy:

Nie ma za co :) Mam nadzieje ze bedziesz zadowolony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no. Ja sie rozgladam za nowym domem i pierwsze co pacze to podjazd i garaz :P

no ja mam troszke inne priorytety ale garaz i podjazd tez na liscie ale nieco dalej ;)

No ja tak pol zartem pol serio :P

BTW: Nowy przepis o 15% wkladu wlasnego na hipoteke troche mnie teraz rozwala ale jakbym znalazl cos fajnego to pewnie bedzie zamiana :D

to nawet nie problem , problem w tym ze wszystko co nas interesuje schodzi jak cieple buleczki , a zeby kupic cos fajnego trzeba wywalic czasem i ponad pol melona over takst :facepalm: dlatego ze jest masa mlodych rodzin z dzieckiem ktore szukaja dokladnie tego samego co my :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...