Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] B5 95` 1be i 17 felgi od a8 / Będzie pasowac ?


loco87

Rekomendowane odpowiedzi

a nie wiem jeszcze ich nie dostalem, sa stalowe ale przy 5mm nie bedzie to jakis dramat, jak bedzie trzeba wiekszego odsadzenia to zainwestuje w aluminiowe wtedy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pekania to predzej peknie alu niz stal :) no i mysle ze to zbyt mala srednica zeby miala wyczuwalny wplyw na wywazenie. a nawet jesli to majac 4 dystanse po 5mm bede mogl sobie eksperymentowac z ET na kazdym kole z osobna i bede wiedzial jakie odsadzenie jest optymalne a wtedy zamowie odpowiednie dystanse z alu. zdam relacje jak zamontuje w kazdym razie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis doszly dystanse do mnie, tak jak przewidywalem, waga jednej sztuki to 0,51kg wiec nie jest zle, mam nadzieje ze 5mm wystarczy :) moge goscia polecic bo na prawde dobrze wykonane, jeszcze pomalowane na czarno, za smieszna kase w porownaniu do innych aukcji:

http://moto.allegro.pl/item934843764_dystanse_5mm_do_kazdego_auta.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojezdzisz z rok na 17stkach to szybko sie z nich wyleczysz tymbardziej jak robisz trase a nie krecenie sie po miescie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojezdzisz z rok na 17stkach to szybko sie z nich wyleczysz tymbardziej jak robisz trase a nie krecenie sie po miescie :tongue4:

wyleczyc sie nie musze bo mialem w poprzednim aucie 225/40/18, narzucilem sobie ze teraz beda 16stki ze wzgledu na nasze drogi, ale trafil sie komplet 17 polerowane z A8 za 800zl z oponami ladnymi wiec sie skusilem, takze nie sadze ze bede szedl w wiekszy rozmiar bo bez gleby to nie bedzie dobrze wygladac, a gleba + 18 to juz trzeba latac wzrokiem po jezdni i omijac wszystko, jeszcze ten zawias aluminiowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wcześniej miałem 235/45 masakra :thumbdown: , tyle że autko fajnie wyglądało z tyłu ,,szerokie,,

zmieniłem na 215 odrazu inna jazda ,żwawsze o wiele :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam kotlet :polew:

Dzis sie wszystko okaże. 2 przymiarki u Pana slusarza były... sruby są za długie... ciężko dostać takie w orginale trzeba rezac :/ :sick3:

[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 14:43_________________________________________________czesc

Do wszystkich którzy mierzą się z zamiarem wkładania takich kółek :

- Trzeba sie uje_ac upier_olic nawkur_iac żeby to wszystko spasowac i zgrac jeżeli chodzi o długośc srub, wielkośc dystansu(z tylu piasta jest inna i musialem obciąc kołnierz...naszczęscie nie ma bicia i równo się układa przez sztorc piasty. Naprawde nie polecam... z takiego Et ciężkio przejśc żeby to jakoś wyglądało bo ja osobiscie nie znalazłem odpowiednich srub. Pan ślusarz poprzerabial i jest dobrze.

Co do prowadzenia:

- Sluchajcie boje sie jak nigdy .... Naprawde nie mam teraz kompletnie zaufania do auta... Kiera ciężej chodzi ale przez to auto zdecydowanie lepiej się prowadzi.

Narazie posprawdzałem delikatnie jeżdząc i robiąc płynne łuki. Tył zgrany jest idealnie. Przód mógłby byc schowany o 5mm. Mam nadzieje ze nie urwe przez to jakiegos blotnika albo innego badziewia... Ogólnie naprawde przeprawa jak się nieodpowiednio podjedzie do tematu lepiej sobie nerwówke odpuścic.

Wkleje fotki itp. Wygląda moim zdaniem bardzo ładnie ale czy to było warte tego nie wiem... :no:

hOI5S.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie same fele , mało tego wczesniej miałem oponki 235 x 4 i nic mi nie szorowało , et tez 48. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja sobie pozwole obalić mity, dzisiaj zalozylem te felgi, ET48, 8 cali szerokie, gumy 225/45, nie dalem zadnego dystansu, zawieche mam 1BE, nic nie obciera, prowadzi sie dobrze, wyglada tez calkiem mesko :hi:

zdjcie082e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przyszłośc zanim załadujesz zdjęcia na serwer to je obruc :wink4:

a ty jakie masz oponki? wg na 17" to ja bym chyba dał 215 przód 225 tył /45 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...