Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 [BRB] Czarny Avant S-line 1.9 TDI


Krzysztof.95

Rekomendowane odpowiedzi

Moduły LED by tomnik, które zostały z mojego poprzedniego woziła (Passat B5) + rezystor z radiatorem przykręcony do wewnętrznej części bagażnika oraz wpadły ramki klubowe. ;)

 

9SkOicdl.jpg

MHut7kMl.jpg

lsK6kYyl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości, nowości! To chyba miłość, bo taki oto prezent dostałem od mojej drugiej połówki. ?

aHNdGsfl.jpg 

ckBBkyWl.jpg

Kombinuję dołożenie podświetlenia klamek. Kupiłem światłowody w ASO, przerobiłem podświetlenie na pasek ledowy zimna biel, ale mam problem z połączeniem tego, by działało jak należy... Chcę "ukraść" zasilanie od przycisku szyb. Dochodzą do niego trzy przewody: niebiesko-brązowy (NB), zielono-brązowy (ZB) oraz brązowy (B). Gdy podłączyłem najpierw plus do NB, a mase do B nic nie świeciło, przycisk przestał działać. Teraz mając podłączony plus do ZB, a mase do B przycisk działa, a klamka jest podświetlana. Niby wszystko okej, jednak problem w tym, że światłowód świeci cały czas... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. ;) Bardziej poważne naprawy robie w serwisie autokubik. Drogo, ale solidnie. Proste naprawy robi mi znajomy Pan Marian mieszkajacy na wsi niedaleko Więcławic. 

W temacie klamek, to problem sam sie rozwiązał. Audi jest mądrzejsze niż ja i klamki gasną same po jakimś czasie (zasada ta sama co we włączniku świateł awaryjnych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz w pokrętle świateł i clh/drd... gasną po około minucie bo zostaje odłączone całe zasilanie... 

dziwne tylko, ze przeciski nie świecą cały czas... możesz spróbować podpiąć się pod podświetlenie przyciski po przełączeniu świateł a masę z karoserii :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 25.06.2018 o 14:19, Norbas napisał:

Oraz w pokrętle świateł i clh/drd... gasną po około minucie bo zostaje odłączone całe zasilanie... 

dziwne tylko, ze przeciski nie świecą cały czas... możesz spróbować podpiąć się pod podświetlenie przyciski po przełączeniu świateł a masę z karoserii :) 

W ten sposob pasuje mi zrobic tylne drzwi, jednak raczej bede to robic przy okazji elektrycznych szyb z tylu.

Odswiezajac temat z problemow pojawily sie szalejace kierunkowskazy. Po wlaczeniu prawego kierunkowskazu najpierw kilka razy migal lewy, a dopiero prawy. Dosc niebezpieczna sprawa, ale naprawa prosta. Rozebranie manetki oraz wyczyszczenie jej WD-40 rozwiazalo sprawe. ;) Wpadlo tez kilka modow.

  • Czyszczenie manetki kierunkowskazow.

yTF9HOEm.jpgV5meNyNm.jpg

  • Otwieranie klapy bagaznika z pilota.

HQFhCEym.jpg

Filmik w linku - https://i.imgur.com/pvYwpRf.mp4

  • Nowe zarniki D1S Bosma 6000k 85V 35W. Jeden ze starych zaczal zmieniac barwe na fioletowa, wiec dlugo sie nie zastanawiajac zrobilem taka przesiadke. Polecam. Ladne biale swiatlo.

xzIVOUEm.jpgXrXT2Oam.jpggSrwrO3m.jpg

  • Szybka robota - oryginalne diody ambiente w lampce podsufitki.

J1EVp9Rl.jpg

  • Wejscie AUX wyprowadzone przy uchwycie na telefon.

h1B6cWLl.jpg

  • Pianownica reczna oraz aktywna piana ADBL. Dobre dzialanie oraz przyjemny zapach.

NjiXNUnl.jpg

 

Jedna fota po kapieli.

R7LVrMgl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne delikatne mody ?

Do automatycznego otwierania klapy kupowałeś same sprężynki i zakładałeś je na oryginalne siłowniki klapy czy kupiłeś komplet? Klapa nie odstaje trochę od auta?

Pozdrawiam! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2018 o 15:41, Tomek5657 napisał:

Bardzo fajne delikatne mody ?

Do automatycznego otwierania klapy kupowałeś same sprężynki i zakładałeś je na oryginalne siłowniki klapy czy kupiłeś komplet? Klapa nie odstaje trochę od auta?

Pozdrawiam! ?

Dzieki! ;)

Kupiłem komplet. Z tego co wyczytałem, to razem z oryginalnymi silownikami to sie nie uda, gdyz klapa sie nie zamknie.

Klapa opadła pare mm, u mnie wygląda to w ten sposób:

XWDeoAbl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...