Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF]Avant 1.9 TDI Sline/S4/RS4 18''*KompasA8*BlackPiano*LED*Bose*DRL*H&R*PDC*RNS-E*BT*320/288 by Venom


venom171

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli nie bardzo poszalałeś z kolorem?

No ale srebrny też jest super?

Szkoda jak byś takie autko sprzedał, choć jeśli musisz, to fajnie by było, żebyś zamienił też na Audiczkę?

Tak nawiasem mówiąc, to ja też mam dwójkę dzieci (pierwsze 10 lat, a drugie 5 m-cy) i mój sedan wystarcza, ale wiadomo, że każdy ma różne wymagania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adam87 napisał:

Czyli nie bardzo poszalałeś z kolorem?

No ale srebrny też jest super?

Szkoda jak byś takie autko sprzedał, choć jeśli musisz, to fajnie by było, żebyś zamienił też na Audiczkę?

Tak nawiasem mówiąc, to ja też mam dwójkę dzieci (pierwsze 10 lat, a drugie 5 m-cy) i mój sedan wystarcza, ale wiadomo, że każdy ma różne wymagania?

jak tak dalej pójdzie to będę musiał usunąc ogłoszenie i modzić dalej :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pstryk.. coś tam udało się ustrzelić lustrzanką ? czas coś podziałać w terenie :D

 

DSC_0024.JPG

DSC_0057.JPG

DSC_0045.JPG

DSC_0028.JPG

DSC_0049.JPG

DSC_0030.JPG

DSC_0029.JPG

DSC_0018.JPG

DSC_0021.JPG

DSC_0032.JPG

DSC_0020.JPG

DSC_0053.JPG

DSC_0023.JPG

DSC_0012.JPG

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kamil-vag napisał:

Wylizana jakby dopiero co z linii produkcyjnej zeszła :P:P:P

Do Ciebie to mi jeszcze daleko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne masz to wnętrze. 

Widziałem, ze samochód wystawiony na sprzedaż... jest zainteresowanie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, koziol992 napisał:

Świetne masz to wnętrze. 

Widziałem, ze samochód wystawiony na sprzedaż... jest zainteresowanie ? 

dzięki, tak wystawiony, ogłoszenie już wygasło a zainteresowanie znikome, jak już ktoś dzwonił to produkowałem się przez 40 min dzielnie odpowiadając na szereg trudnych pytań, ludzie się umawiali, w domu czekałem cały dzień bo się "Janusz" zapowiedział a w nagrodę nie przyjeżdzał i nawet nie napisał sms że jednak go nie będzie i takie mamy społeczeństwo, takich ludzi... ręce opadają, jak wygaśnie ogłoszenie na otomoto to auto zostaje w rodzinie jeszcze na minimum rok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo mnie tu nie było bo czasu mało, póki co Audi nadal w rodzinie, od pewnego czasu borykałem się z drganiami w czasie jazdy, czytajac różne fora można było dostać do głowy?, może poduszki pod silnikiem, a może krzywe tarcze, dwumas bla bla bla,  w końcu dostałem namiary na porządnego mechanika (nie wymieniacza który wymieniłby wszystko a potem dopiero pomyślał o co kaman). Auto odstawione do mechanika na drugi dzień diagnoza - wymiana przegubów wewnętrznych na SKF wraz z osłonami oraz wymiana wahaczy dolnych w obu przednich kołach, wybór padł na RTS. Po tym zabiegu jak ręką odjął, w aucie nie trzęsie, lepiej wybiera dziury itp. Dodatkowo ustawiona zbieżność i wszystko śmiga jak należy?, szkoda że tak późno się za to zabrałem, ale suma sumarum jestem mega zadowolony. Dolne wahacze które zostały wymienione były jeszcze ori nie ruszane od 15 lat, swoje wytrzymały tj. 309 tyś km. Poniżej kilka fot ?

 

 

20190909_175919.jpg

20190909_175703.jpg

20190909_175716.jpg

20190909_175708.jpg

20190909_175826.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pstryk kilka fotek na mieście ?

ZUqfisz.jpg

L4S2TfM.jpg

WqeDP84.jpg

fHOsVc0.jpg

ZQkQzXl.jpg

Qu05tzN.jpg

Lada moment wpadnie nowy serwis olejowy czyli wymiana oliwy, wszystkich filtrów itp. Na liczniki już prawie 311 tyś. km a kondycja auta znakomita i oby tak zostało.. ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Adam87 napisał:

Jak na swoje lata to laleczka jest:wink4:

Jak ocenisz RTSa???

złego słowa nie powiem, nie miałem ich w ręce żeby porównać ori vs rts chociażby wagowo, zobaczymy ile zniosą, jestem dobrej myśli :wink:

11 godzin temu, kamil-vag napisał:

Przykuwa uwagę, nie ma co :)

a tam Kamil, laski wolą bi-em-dablju i napęd na tył :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem mały problem z podświetleniem klawiszy z multifunkcji na kierownicy, raz podświetlenie migało, raz nie świeciło wcale, a klawisze trzeba było bardzo mocno wciskać aby dana funkcja zadziałała, jako że nie lubię mieć czegoś nie działającego w aucie, odpiąłem aku, zdemontowałem airbag i rozebrałem aby dostać sie do płytek odpowiedzialnych za działanie multi. 

lIocIF7.jpg

Po demontażu już wiedziałem że nadają się one do wymiany gdyż jedna z nich była polutowana, wygładało to słabo i działało słabo:

oH9jOMV.jpg

Samych płytek raczej nie znajdziemy w sieci więc potrzebny był nowy dawca:

09QGJHI.jpg

Górna poducha to dawca a dolna to moja, szybki demontaż płytek z dawcy:

RfTkilj.jpg

z5TzHdt.jpg

Płytki w bardzo dobrym stanie, ząb czasu jeszcze ich nie nadgryzł, więc wpadły do mojej poduchy. Dodatkowo wymieniłem wiązke z multi łączącą kierownicę z modułem pod airbagiem bo była już lutowana:

wYaVKEt.jpg

 

Po lewej stara wiązka a po prawej nówka :D

Te 2 małe zabiegi sprawiły, że podświetlenie przycisķów jak i same działanie wróciło do normy i to mnie cieszy najbardziej. 

Edytowane przez venom171
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem rozbieranie tego u siebie, miałem zimne luty i nie działały mi wszystkie przyciski, taka chyba już wada tych płytek, ważne że znalazłeś zdrowego dawcę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jakoś tak wyszło... audi pojechało, był kupiec zakochany od 1 spojrzenia, ogladał kilkanaście samochodów ale tylko ten miał opis zgodny ze stanem faktycznym, niech służy dalej, wpadła w dobre ręce ale nie forumowe, lecz nowy właściciel zapewnia, że wątek założy, czas pokaże, dziękuję za wspólną przygodę, czas szukać czegoś nowszego i odrobinę większego. :wink:

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kamil-vag napisał:

Trochę przykro... To w co teraz celujesz? 

 

3 godziny temu, Adam87 napisał:

Szkoda, szkoda...

Co dalej????

Panowie szukam samochodu który ma dużo miejsca we wnętrzu, 2 tyg temu wróciliśmy z nadmorza i miejsca naprawdę nam brakowało, jedni się pomieszczą drudzy nie, ja jestem w tej drugiej częsci, póki co jakość audi pójdzie w odstawkę na koszt dobra rodziny, będę szukał skody superb 2 w kombiku 2.0 tdi 170ps 4x4 w manualu, taki jest plan w takich siedziałem zarówno przedlift jak i polift i miejsca jest tam tyle, że w tej klasie samochodu raczej większego nie ma, wie. wiem, to nie audi, inni sie mieszczà w a3 itp. są gusta i guściki, ile ludzi tyle opinii, my jesteśmy zdecydowani na superba 2, później na a6 c7 jak dzieci będą większe i bedą potrzebowały tylko "poddupniki", sercem byłem, jestem i zawsze będę z audi za jakość wykonania i komfort, ale czasem przychodzi moment, że priorytety się zmieniają, co nie znaczy, że na zawsze ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...