Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF]Avant 1.9 TDI Sline/S4/RS4 18''*KompasA8*BlackPiano*LED*Bose*DRL*H&R*PDC*RNS-E*BT*320/288 by Venom


venom171

Rekomendowane odpowiedzi

Pogoda nie sprzyjająca na zabawy przy aucie ale mimo wszystko znalazła się chwila na mały detailing ? tym razem nie mycie lecz zabawa z plastikami. Zamówiłem  na próbę kilka kosmetyków od RR Customs tj. Glass Cleaner do szyb, antypara dla ciekawości na próbę, zestaw do czyszczenia skóry oraz Plastics Conditioner do "odżywienia" plastików zewnętrznych takich jak grill, obudowy lusterek, kratki w w zderzaku itp.

RnhQ4Tlm.jpg

1. Zacznijmy od Glass Cleanera - preparat bardzo dobry, nie zostawia smug, łatwo go zetrzeć, czyści bardzo dobrze, zdjęć nie wrzucam przed i po bo raczej to nie ma sensu :D

2. Plastics Conditioner - i tu muszę przyznać, że preparat jest bardzo dobry, odżywia plastiki, nie błyszczą się jak po jakimś plaku, zapach specyficzny trochę drażniący (przynajmniej dla mnie) dlatego jest to preparat do stosowania tylko na zewnątrz, wszystkie plastiki oczyściłem APC , a jak efekty wyglądały u mnie polecam kilka fotek PRZED i PO:

Grill przed:

fV7c96fm.jpg

Po:

ySV1BOKm.jpg

vX7WimC.jpg

DPhMrr4.jpg

e4qv79W.jpg

Kratki przed:

Lb8X2rh.jpg

Po:

hIVLumH.jpg

oUF2wwC.jpg

Grill dolny przed:

Q468262.jpg

Po:

DNTxf4m.jpg

zaoRaC2.jpg

Lusterko po aplikacji:

wgZE6oC.jpg

eKnYDqD.jpg

Listwa zderzaka przed:

zHQXMh6.jpg

Po:

jgdy3Om.jpg

ivIB335.jpg

Osłona lampy tył po:

jyt1h0n.jpg

Listwa bagażnika górna:

lL6V6bK.jpg

Po:

z8qV9t4.jpg

DE1m7EU.jpg

Wycieraczka tył przed:

kl7pj34.jpg

Po:

E4LG16o.jpg

Efekty super, zobaczymy jak z trwałością, póki co auto do jutra będzie stało zgodnie z zaleceniem producenta aby preparat się utwardził.

A tutaj kilka zdjęć preparatu do czyszczenia skóry wersja STRONG:

iKhise5m.jpg

3s2yBvdm.jpg??

l6vTkWJm.jpg

MOFLdH7m.jpg

YL9gEYYm.jpg

qTP1tyym.jpg

oHYoc3Vm.jpg

Antypary jeszcze nie testowałem, a naklejka to taki dodatek ;)

Niedługo wkleję aktualne zdjęcia całego auta, w planach mam odświeżenie na wiosnę felg  BBS RC326- piaskowanie, malowanie proszkowe, walczę jeszcze z pomysłem dot. koloru. Spokojnej niedzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie podziałałeś, plastiki ładny satynowy efekt, a jak na te kratki, żeberka nakładałeś pędzelkiem ? Bo ciężko tam dojść w każdą szczelinę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wszystko nakładane małym pędzelkiem, na wszystkie plastiki nie zużyłem nawet 10% preparatu więc na troche wystarczy, podstawa to dobrze dotrzeć, widziałem jakiś nowy dressing to środka od rr customs ale póki co poorboy natural look mi wystarcza ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co bym od nich wziął teraz to ten preparat do czyszczenia szyb bo mam mega naloty, widać po myjni najbardziej jak przecieram szyby, tylko cenę mają kosmiczną za ten żel... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna mordka ;)

Ja dziś też wydarłem kratki, z grubsza opłukałem, wymyje apc i też będę nakładał PC, swoją drogą czytałeś, że ma bardzo długą trwałość ? Na autach testowych 8 miesiąc podobno się trzyma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2019 o 21:27, venom171 napisał:

Pstryk... mała zapowiedź lata... ???

 

20190319_203548.jpg

Feleczki klasa:cool1:

A całe autko piękne :oklasky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kamil-vag napisał:

Ładna mordka ;)

Ja dziś też wydarłem kratki, z grubsza opłukałem, wymyje apc i też będę nakładał PC, swoją drogą czytałeś, że ma bardzo długą trwałość ? Na autach testowych 8 miesiąc podobno się trzyma ;)

czytałem, czytałem, póki co 2 tydzień ładnie się trzyma, nigdzie nie schodzi, wszędzie nadal efekt elegancki, nakładaj i pokaż jak Tobie wyszło ?

5 godzin temu, Adam87 napisał:

Feleczki klasa:cool1:

A całe autko piękne :oklasky:

dzięki wielkie, udało się wyrwać w baaaaardzo dobrych pieniądzach ori 18" rs4 8j et 43, stan mega dobry, były delikatne zadziory na rantach, ale oczywiście wszystko już naprawiłem, niedługo fele lecą na proszek i do pieca, teraz tylko pytanie... zwykłe srebrne czy poszaleć z kolorem...? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, venom171 napisał:

nakładaj i pokaż jak Tobie wyszło ?

A powiedz mi, nałożyłeś to pędzelkiem i zostawiłeś ? Czy docierałeś fibrą ? Bo jakoś nie wyobrażam sobie tego w tych wszystkich zakamarkach dotrzeć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nakładałem małym pędzelkiem od syna do farb plakatowych :D skończyłem nakładać na górny grill i od razu docierałem, w 2 h sie wyrobisz, działaj bo warto! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, venom171 napisał:

teraz tylko pytanie... zwykłe srebrne czy poszaleć z kolorem...? ?

Poszaleć:decayed:

Jak masz możliwość to coś innego zrób niż standard:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2019 o 18:41, Adam87 napisał:

Poszaleć:decayed:

Jak masz możliwość to coś innego zrób niż standard:wink4:

No i właśnie tu jest problem, wszędzie terminy u lakierników dopiero na maj.. :(

Ale prace nie zwalniają, jakieś tam wstępne porządki pod maską

46XVkIk.jpg

hRWB0sh.jpg

9C2dQfT.jpg

Na więcej pogoda nie pozwoliła i mój mały 5 letni syn :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż miło teraz pod maskę zajrzeć ;)

Oby tylko ten PC jakoś nadmiernie kurzu nie zbierał heh, chociaż po utwardzeniu jest śliski, więc powinno być OK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To umawiaj się na maj. Masz więcej czasu na pomysły:decayed:

Pod maską super, czysto:kox:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, venom171 napisał:

No i właśnie tu jest problem, wszędzie terminy u lakierników dopiero na maj.. :(

Ale prace nie zwalniają, jakieś tam wstępne porządki pod maską

46XVkIk.jpg

hRWB0sh.jpg

9C2dQfT.jpg

Na więcej pogoda nie pozwoliła i mój mały 5 letni syn :D

Ładuj osłony z asn :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic się nie działo w temacie, coś tam podziałałem ale szału ni ma :D no to jedziemy:

1. Zakupione ori felgi z RS4 pomalowałem własnymi siłami, wyszło moim zdaniem jak na amatora dosyć ciekawie, niby zwykłe srebro ale jednak oko cieszy ?

SB5i6TU.jpg

YyYK1LH.jpg

2. Wpadło nowe ori światło w lotke :)

iTaLt9V.jpg

3. Wpadł również nowy moduł do jazdy dziennej z funkcją coming/leaving home - podłączenie zajmuje godzinkę a doświetlanie drogi do domu/samochodu cieszy oko

u7vm85N.jpg

Kilka fotek aktualnego stanu

ygs6Td3.jpg

VoVUwqb.jpg

qCRMS4o.jpg

Podsumowując 1,5 roku z audi muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony, przejechałem 16 tyś. km bezawaryjnie, audi ma się bardzo dobrze, wszystkie wydane $$$ na modzenie do teraz cieszą oko i umysł :D, szczególnie nowe hamulce 320/288 mega poprawiły hamowanie,  fajnie jest też to, że po 15 latach w aucie nadal czuć intensywnie zapach skóry, powoli myślę o przesiadce na coś większego z racji powiększenia się lada moment rodziny, parcia nie mam, jak się sprzeda to się sprzeda. :) Co następne w planach..hmm jak już zaczniesz przygodę z Audi to ciężko zmienić na coś innego, czas pokaże... ?

Edytowane przez venom171
.
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @kamil-vag przecież to grzech... 

To jak mocno rodzina się powiększy, że Avant za mały? :co: 

Felgi robią robotę i wg zdjęć wyszły elegancko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kamil-vag napisał:

Tak doprawdzić autko i sprzedać :P

Trzeba iść z "duchem" czasu ?

9 godzin temu, lewiatan1989 napisał:

Zgadzam się z @kamil-vag przecież to grzech... 

To jak mocno rodzina się powiększy, że Avant za mały? :co: 

Felgi robią robotę i wg zdjęć wyszły elegancko. 

Jakoś sobie z tym poradzę :D  Co do rodziny to drugie dziecko w drodze, 2 foteliki na tylnej kanapie to już powoli ciasnota ;) w skodzie superb 2 jest dość miejsca z tyłu między kanapą a przednimi stołkami... ?

Z felg też jestem bardzo zadowolony, dzięki wielkie :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...