Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawieszenie gwintowane a wielowahacz


electroses

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pytanie do posiadaczy zawieszeń gwintowanych.

Czy jazda na gwincie bardzo skraca żywotność wielowahacza?

I czy warto zainwestować w poliretany ?

Posiadam obecnie w mojej b7 amorki Bilstein b6 + Eibach pro kit i mam wrażenie że wahacze z przodu siadają lawinowo.

pozdrawiam

Edytowane przez electroses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, electroses napisał:

Posiadam obecnie w mojej b7 amorki Bilstein b6 + Eibach pro kit i mam wrażenie że wahacze z przodu siadają lawinowo.

to co masz to nie jest gwint

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narzekasz na to co masz a na gwincie bedziesz miał jeszcze twardziej czyli zawieszka jeszcze bardziej dostanie w dupe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w b7 gwint przez 6 lat i zawiecha nie ucierpiała a przebieg auta to 340 tys, poza tym zawieszenie sline jest twardsze niż nie jeden gwint wiec tym bardziej jestem przekonany, że przy gwincie zawiecha nie ucierpi. Musisz tylko dokręcać wahacze jak auto będzie już obniżone i stało na kołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, corradoowner napisał:

Miałem w b7 gwint przez 6 lat i zawiecha nie ucierpiała a przebieg auta to 340 tys, poza tym zawieszenie sline jest twardsze niż nie jeden gwint wiec tym bardziej jestem przekonany, że przy gwincie zawiecha nie ucierpi. Musisz tylko dokręcać wahacze jak auto będzie już obniżone i stało na kołach.

Wyczytałem na forum w temacie zawieszenie gwintowane że właśnie dobry gwint jest bardziej komfortowy od tego co mam. I zaciekawiło mnie co na to wielowahacz :D

ile można przejeździć bez stuków, bo nie chciałbym założyć nowych wahaczy gwintu, pojeździć rok i wymieniac.

PS: moje obecne się sypią bo są chyba od nowości samochodu hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...