Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szyby same sie otwierają


porsche19961

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż mam problem z moim audi A4 B6 1.8t 2001r, kiedy gasze auto i wysiadam nagle zamki wszystkie wydaja dzwiek otwierania się i otwierają sie wszystkie szyby 4x, mialem rowniez przypadek kiedy stałem na postoju i zamki świrowały, otwierały się zamykały się, dodam że jak wyciągnąłem bezpiecznik od modułu komfortu to juz sie nie opuszczają szyby ale czasami zamki świrują, mam również błędy na kompie ze cos z zamkami kierowcy, oraz pasażerów, wszystkie działaja i się zamykają, ale świrują dziwnie, pany co doradzicie, sprawdzlem moduł komfortu to suchy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł raczej wody nie dostanie pod fotelem. Podrzuć kody błędów można będzie coś więcej powiedzieć. Może moduł padaka albo przewody zware gdzieś robią.

Wysłane z Huawei mate 10 pro

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz kable w przelotce drzwi

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, sprawdzilem kable od strony kierowcy w ten wiązce i są tam powycierane... i widac ze ktos tasmą kleił jeden kabelek, a reszta tez taka w kiepskim stanie lecz jak je ruszam wciskam itp, nic sie nie dzieje.... dodam że jak naciskam podnoszenie szyb w stanie zamkniętym to mi obroty lekko sie podnoszą, jakby ciągnął duży prąd, jak moge sciagnać te kabelki zeby swobodnie posklejać je? 

Edytowane przez porsche19961
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz najlepiej wyciągnąć całą wiązkę z drzwi na stół i to dobrze polutować. Choć najlepszym rozwiązaniem było by znaleźć gdzieś taką wiązkę nie popękaną, bo jak polutujesz kable to prędzej czy później miejsce lutowań się też połamie i robota od nowa. Ja u siebie jak to naprawiałem to znalazłem gdzieś na szrocie wiązkę z tylnych drzwi (bo z przednich to raczej wszystkie są kiepskie), w przednich drzwiach poprzerywane kable poucinałem w środku drzwi (nie przy samym gnieździe tylko dużo głębiej) i wyciągałem piny z kablami z wiązki tylnych drzwi i lutowałem przekładając je do wiązki z przednich drzwi.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...