Skocz do zawartości
IGNOROWANY

3.0 v6 dawka paliwowo powietrzna


Kluku96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 b6 3.0 v6 auto ma instalacje lpg.

Auto jest świeżo po swapie z multitronica na manual 6 biegowy oraz dołożyłem quattro.

Parę miesięcy temu zabudowałem stożek zamiast fabrycznego filtra powietrza zabudowa jest zrobiona na zamówienie stożek dostaje powietrze przez fabryczny dolot powietrza.

Aktualnie zakupiłem komplet nowych świec ngk lpg laserline i w środę po świętach jadę na wymianę rozrządu wtedy też od razu zamontuje nowe świece.

Mam następujące pytanie, kolega ma kupiony oryginalny kabel oraz program a ja chciałem zwiększyć moc auta, doskonale też wiem o tym że w silnikach wolnossących dużo nie zyskam ale mimo to chciałbym zrobić co się da aby wyciągnąć z tego silnika jak najwięcej, czy ktoś robił już coś takiego jest w stanie mi wytłumaczyć jak się do tego zabrać a może samemu choćbym nie wiem jak był kumaty nie da efektów i najlepiej jechać do speca i zrobić to na rolkach, na początku był taki plan ale zastanawiam się czy jest to tak bardzo skomplikowane że samemu tego nie ogarnę czy może jest w stanie ktoś mi wytłumaczyć jak to się robi i jak się za to zabrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zwiększysz nawet u speca a już tym bardziej nikt Ci nie wytłumaczy na forum poza nim raczej tez nie jak to zrobić...

a tym kabelkiem to najprawdopodobniej co najwyżej  możesz błędy zczytać  a nie soft ze sterownika..

 

Edytowane przez Robero321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...