Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 / Sline / Eibach / 320 / Rotor 19 / BIX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Najpierw przedstawię poprzednika :)

10922738_754616734651394_7626693038419884933_o.jpg

DSC_0003.JPG

Czas teraz na obecną oto A4:

  • auto z 2007 roku
  • mechanika:
    • silnik 2.0 BPW zmieniony na 1.9 AVF - teoretycznie 160 KM, do zweryfikowania na hamowni
    • hamulce z 3.0 TDI
  • wyposażenie:
    • Sline zewnątrz i wewnątrz
    • Bixenon
    • fotele skóra z alcantarą, podgrzewane
    • podłokietnik
    • kiera multi
    • RNS
    • bluetooth
    • czarna podsufitka
    • tempomat
    • czujniki zmierzchu, deszczu
    • audio bose
    • zmieniarka
    • DRL
    • Coming / leaving home
    • alu relingi
    • ciemne szybki
    • lustro fotochrom
  • koła / zawieszenie
    • AVUS 2 -  17 zimowe
    • sprężyny eibach, nie wiem jakie wysokie :)
  • Plany?
  • alu lato, zapewne będą tomasony TN1 w 19 i w czerni, bądź chciałoby się rotorki :D  --> jest! :dance:
  • odświeżyć hamulce bo straszą --> jest! :dance:
  • dokładka tył --> jest! :dance:
  • dokładka cupra przód
  • hamownia
  • kamera cofania
  • dbać jak zawsze :)

 

I najważniejsze, fotki :)

DSC_0052.JPG

 

DSC_0037.JPG

DSC_9987.JPG

DSC_9951.JPG

DSC_9950.JPG

DSC_0042.JPG

DSC_9928.JPG

DSC_9930.JPG

DSC_9962.JPG

DSC_9958.JPG

 

DSC_0002.JPG

 

 

*Proszę uzupełnić profil.

 

 

Edytowane przez Shiver
.

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio była okazja przymierzyć 2 felgi:

Tomasson TN1 215/35/19

DSC_0082.JPG

DSC_0080.JPG

 

Oraz Audi 245/45/18

DSC_0097.JPG

DSC_0093.JPG

DSC_0092.JPG

Generalnie może Tomasson z wyższą oponą lepiej by wyglądał i nieco bardziej wypełnił nadkole.

Przerabiał ktoś przykręcenie 5x114,3 śrubami pływającymi, sprawdza się?

 

Edytowane przez Shiver

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie do srebrnego avanta i czarnej felgi jaki zacisk??

  • żółty czy czerwony?
  • inny?

 

 

 

Opublikowano

Jedno i drugie pasuje ;)  tylko odpowiedni odcień wypadałoby dobrać :P 

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Samochód nie zawodzi, ostatnio dostał świeży olej i filtry oraz został zaślepiony EGR

20180704_202640.jpg

20180717_200950.jpg

Wszyscy zmieniają koła więc i mnie dopadło tyle że na letnie :P

Rotorki 235/35/19 :)

 

20181117_113404.jpg20181117_103626.jpg

Edytowane przez Shiver

Opublikowano
  • Autor

Panowie szukam białych LEDów do DRL, bez błędów i bez potrzeby lutowania oporników. Ktoś coś poleci? :) 

Opublikowano
2 godziny temu, Shiver napisał:

Panowie szukam białych LEDów do DRL, bez błędów i bez potrzeby lutowania oporników. Ktoś coś poleci? :) 

https://www.facebook.com/kawadesigna4cabrio/?ref=br_rs

napisz tam

Opublikowano

Nie chcę się przypierniczać ale co tutaj jest z "s4 look" jak mówi tytuł? bo nie mogę się dopatrzeć 

Ogólnie to przydałoby się jak dla mnie zawias w dół i coś z heblami zrobić, bo te strasznie wyglądają...

Opublikowano
1 godzinę temu, niwet napisał:

Ogólnie to przydałoby się jak dla mnie zawias w dół i coś z heblami zrobić, bo te strasznie wyglądają...

+1

dodatkowo przy tym zawieszeniu i oponie te rotory wygladaja jakby 17 cali miały.....

Opublikowano

No jak to co jest z S4, znaczek Supercharged ?

Opublikowano

Shiver fajne autko:thumbup1:

Gratulacje choć już jak widzę jakiś czas go masz:decayed:

A z tego "S4 LOOK" to faktycznie, jak tu chłopaki piszą, jest za mało:kox: 

Koło na duży +

Opublikowano
  • Autor

Trochę tam ma ale niech Wam będzie i tytuł skoryguje :P :P bardziej o jakiś ruch chodziło bo tak to nie wiadomo czy auto ujowe czy nie  :D 

FroS-t furkę masz pierwsza klasa, trochę się na niej wzorowałem szukając kół :) A mam pytanie dotyczące dekielków bo nie mam. Są 2 wzory różniące się rozmiarem, Ty widzę masz te mniejsze. Nie było kłopotu z rozmiarem, widać bardzo że są kilka mm mniejsze?

60mm2018-11-27_09h01_19.png            69mm 2018-11-27_09h00_58.png

Opublikowano
6 minut temu, Shiver napisał:

Trochę tam ma ale niech Wam będzie i tytuł skoryguje :P :P bardziej o jakiś ruch chodziło bo tak to nie wiadomo czy auto ujowe czy nie  :D 

FroS-t furkę masz pierwsza klasa, trochę się na niej wzorowałem szukając kół :) A mam pytanie dotyczące dekielków bo nie mam. Są 2 wzory różniące się rozmiarem, Ty widzę masz te mniejsze. Nie było kłopotu z rozmiarem, widać bardzo że są kilka mm mniejsze?

60mm2018-11-27_09h01_19.png            69mm 2018-11-27_09h00_58.png

sprawdz na www.original-felgen.com jaki numer dedykowanych dekielkow jest do tych felg... onie nie sa zamienne.

Opublikowano

Wiesz co ja kupiłem ten pierwszy model bo te ze srebrna obwódka mi sie nie podobały,  musisz szukac dekileków 68mm srednica na zewnatrz i 60 na zaczepach w srodku:)

Opublikowano

Dokładnie mam takie, zamienniki, mam juz drugi rok i wszystsko jest super a chemii na felgach bylo bardzo dużo i róznej, dekielki jak nowe....

https://allegro.pl/audi-a4-a6-nowe-dekielki-dekielek-68mm-8d0601170-i7661856052.html

tylko ja mam od innego uzytkownika Allegro

Opublikowano

Szukajcie po numerze seryjnym na AliExpress, na zdjeciach beda bez logo... ale przyjda z logiem ? Bo nie moga tak wystawiac.

A to wszystko co jest na allegro to jest ten AliExpress + prowizja czesto siegajaca nawet 100%

Opublikowano
  • Autor

Właśnie mi się też te chromowane obwódki nie podobają a nie wiedziałem że te bez występowały też w 68 mm :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ogarnięte zaciski, do tego dojdą blaszki z s4.

Dekielki czarne na przymiarce, docelowo ten wzór ale grafit :)

 

20181208_123347.jpg

20181208_123358.jpg

720181208_174229.jpg

Opublikowano

Noo, hebelki superanckie:oklasky:

Z blaszkami też zrób fotkę, bo u mnie też blaszki już czekają na montaż:decayed:

Opublikowano

Fajny avancik w s-line, ale po co te blaszki s4 na zaciski 320mm? No chyba że planujesz jeszcze dać znaczek s4 na klapę i iść w tą stronę... 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.