Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[VW Touareg I FL] Poszukiwany sprawca kolizji


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Panie i Panowie.
Dziś w drodze na świąteczne śniadanie miałem niemiłe spotkanie z VW Touaregiem I FL. Wyrzuciło go z zakrętu, uderzył w naszego Volvo, zepchnął na barierki (przez co mamy uszkodzone oba boki auta), po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Nikomu na szczęście nic się nie stało. Próbując ratować się przed zderzeniem, nie zwróciłem uwagi na tablice rejestracyjne. Pomimo podjętej przeze mnie próby pościgu, udało mu się uciec. Błyskawiczna interwencja policji (po 7.-10. minutach od zdarzenia już siedziałem w radiowozie) niestety też okazała się, póki co, bezowocna. Dlatego podejmuję własne działania poszukiwania sprawcy i o pomoc zwracam się do forumowej Społeczności.

Szczegóły zdarzenia:
data: 01/04/2018r.
godzina: 8:00
miejsce: DK6, tuż za miejscowością Piaskowa, za Lęborkiem w stronę Szczecina
https://www.google.pl/maps/place/54°30'02.5"N+17°37'36.3"E/@54.5007016,17.6179982,1798m/data=!3m2!1e3!4b1!4m6!3m5!1s0x0:0x0!7e2!8m2!3d54.5006903!4d17.6267532
sprawca: VW Touareg I FL, czarne, chromowany grill, dość duże felgi (wiem, że dziwny szczegół, ale właśnie to zapamiętałem)
uszkodzenia sprawcy: lewy tylny narożnik (błotnik, może drzwi)
prawdopodobne miejsce zniknięcia auta: okolice miejscowości Leśnice, Bąkowo, Dziechlino.

Za wszelkie informacje będziemy wdzięczni.
Pozdrawiamy, życząc udanych Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Damian napisał:

Nie ma w okolicy żadnych monitorowanych pktow? 

nie. chyba że na stacji paliw na wjeździe do Lęborka 

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Dev napisał:

nie. chyba że na stacji paliw na wjeździe do Lęborka 

Niestety ich monitoring nie obejmuje DK6.
Ale będę dzwonił do okolicznych lokali (restauracja Piaskowa, restauracja Betlejem), może u nich coś będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facebook działa cuda, powyszukuj jakieś strony typu "spotted", fora osiedlowe, fora miejskie, gminne, wiejskie, napisz posta w odpowiednio dramatycznym tonie (w sensie, że prawie was pozabijał, że jechałeś z dziećmi czy coś) i proś o udostępnianie.

Do tego jakieś kluby touaregów czy też fanpage touarega na face.

Touareg na dużej feldze raczej nie stoi na każdym rogu, może komuś się coś w oczy rzuci.

Mi coś takiego kiedyś bardzo pomogło, chociaż to trochę inna sytuacja, bo ktoś mi wjechał w płot, uszkadzając 5 przęseł i uciekł. Ale dzięki facebookowi i miejskiemu forum mieszkańców w ciągu 2 dni miałem numer rejestracyjny sprawcy i świadka, który zgodził się na zeznania w razie potrzeby (ostatecznie nie było potrzeby :) ) .

Edytowane przez luk330
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...