Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Biały lodowiec A4 B8 BlackEdition... Agressive Look

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Nowe felgi bardzo dobrze wyglądają  [emoji106]1: Czarne listwy też mogą dobrze pasować.
Po zdjęciach Seata widać, że poza samochodami zmieniłeś też podjazd :wink:
Haha masz dobre oko kiedyś podjazd byl po h... [emoji1] chata pochlania troche czasu i pieniedzy. Ale z mala pomoca polozylem 60m2 polbruku. W aucie też staram sie robic sam jak najwiecej rzeczy. Kola szukalem jakies 2 miesiace. Duzo osob mi mowilo ze ten bialy do A4 to taki troche babski. Teraz jest babochłop [emoji1][emoji41]439ceeda713f11641018bd6156694999.jpgee98c89ae5dc1ca67f89af62e6133c99.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Haha masz dobre oko kiedyś podjazd byl po h... [emoji1] chata pochlania troche czasu i pieniedzy. Ale z mala pomoca polozylem 60m2 polbruku. W aucie też staram sie robic sam jak najwiecej rzeczy. Kola szukalem jakies 2 miesiace. Duzo osob mi mowilo ze ten bialy do A4 to taki troche babski. Teraz jest babochłop [emoji1][emoji41]439ceeda713f11641018bd6156694999.jpgee98c89ae5dc1ca67f89af62e6133c99.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

PS płot ze sznurem sprowadzanym znad polskiego morza też zrobiłem [emoji16] f8df52d2836850a500565845373a25ef.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Płot oryginalny :) Podjazd ładnie wyszedł - podobnie jak ogród.

Opublikowano
11 godzin temu, GacekUK napisał:

Take a closer look emoji41.png215748f6cab33d8646559be9da645efc.jpgc1d87e167b9128519edfbdd95f0951ab.jpg70a43f0cafe6b198193975bfb9d7df7c.jpg4e228470ef592673e43b29ccd993d08b.jpg08710b086a530afe734e0de31c69b32a.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

Fajny białas, dodatki w kolorze piano robią robotę. Optycznie brakuje mi tylko bocznych listew sline w czerni piano a tak to chyba więcej już nic bym nie robił by nie powstał batmobil :-D

Opublikowano
  • Autor
Fajny białas, dodatki w kolorze piano robią robotę. Optycznie brakuje mi tylko bocznych listew sline w czerni piano a tak to chyba więcej już nic bym nie robił by nie powstał batmobil :-D
Zobaczymy jak te listwy wyjda. Na nastepna sobote mam podjechac do firmy co wrapują. Jak mi nie podejdzie to nie bedzie problemu zeby to odkleic.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

z przodu masz założone Eibach Sportline i do tego koło 255/35/r19 felga 9,5J et 38? nie przyciera na takim zestawie?

Opublikowano
  • Autor
z przodu masz założone Eibach Sportline i do tego koło 255/35/r19 felga 9,5J et 38? nie przyciera na takim zestawie?
Przod siadl 50 a tyl 55. Moze dwa razy mi przytarl przod przy obciazeniu 4 doroslymi osobami i gwaltownym skrecie i na wyboju. A tak nic nie przyciera. Na moim poprzednim zestawie Rotory 19 8.5j et z dystansem wyszlo 32 to tyl minimalnie przycieral ale sporadycznie. Przy oponach 245 bylo by gitara. Felga 9.5 szeroka juz troche wychodzi ale na oponie 255 jest juz taki stretch ze nie przyciera. e3e62a829005982c99875f33e6d18b53.jpg0eefcbcd196ff6249e0f8e04b8bba237.jpg833a52f4869bbba8fa1e83621a779c0f.jpg398a504bc996ff0273ce16b066ec321b.jpge52727f5d17259664cbca686153ed37e.jpgf22f0e9ef3dee52edfe307f24cbab2d1.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wygląda to super na takim kole, wkleslosc podbija efekt. Ja mam też eibacha sportline ale mam kola 255/35/19 8.5 j et43 czyli standard. Z tyłu widać ze dystans by wszedł jakiś, z przodu mniej miejsca ale skoro na et 32 nie przycieralo u Cb to dobrze wiedzieć  Bo można pomyśleć o innej feldze 

Opublikowano
  • Autor
Wygląda to super na takim kole, wkleslosc podbija efekt. Ja mam też eibacha sportline ale mam kola 255/35/19 8.5 j et43 czyli standard. Z tyłu widać ze dystans by wszedł jakiś, z przodu mniej miejsca ale skoro na et 32 nie przycieralo u Cb to dobrze wiedzieć  Bo można pomyśleć o innej feldze 
Felga o szerokosci 9.5 juz jest ladnie wklesla. Naprawde fajnie to wyglada. Przy sportlinie i feldze 8.5 mozna smialo zjechac z et na 28 przy oponie 235.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
50 minut temu, GacekUK napisał:

Felga o szerokosci 9.5 juz jest ladnie wklesla. Naprawde fajnie to wyglada. Przy sportlinie i feldze 8.5 mozna smialo zjechac z et na 28 przy oponie 235.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

miałem już setup 235/35/r19 8.5j et 35, ale jednak wole 255/35 zawsze to szerzej wygląda :D

Opublikowano
  • Autor

Małe porównanie kolorów: Ibis white vs Glacier whitec02f53e48133b427ce48f997459118a9.jpg60625fc1c0a3812cbaa8c6356bcd41f3.jpg806b992435cb50f69a5434c3ce214672.jpg14d077c6d0274fe0b3c9058b9bbef82f.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witaj!

Ta chłodniejsza biel zdecydowanie ciekawsza zwłaszcza z pakietem czerń :D

Tylko jeszcze progi dać w piano :D

Pozdrawiam

Opublikowano

Hull nie daleko mnie musimy jakiegoś spota ogarnąć :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sobota minęła zdjęć auta nie ma. Listwy zrobione już? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Sobota minęła zdjęć auta nie ma. Listwy zrobione już? :decayed:
Hej, niestety gość musiał mi przełożyć termin bo jego pracownik jest na urlopie a oni zajmują się wyklejaniem aut i szyb i mają urwanie głowy z robotą. Przeprosił mnie i prosił o zmiane terminu. Myślę że w przeciągu 2 tyg będą zrobione [emoji41]

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

fajnie działasz:thumbup1:widać,że zapał jest:naughty:

Edytowane przez instruktor83

Opublikowano
  • Autor

Jestem zmuszony czekać na to oklejenie listw bocznych, mam nadzieje że wreszcie będą gotowe, między czasie pomalowałem zaciski na czerwono i wymieniłem kapsle w felgach.da74d353bba1e9613f41cba7c6e968e4.jpg68489c116f8d81b6e7e3754a591a50d8.jpg50c8d0c866aba4aab61b4fb9f57ca6db.jpg97d75c17a6f91d176abfb3f571ff8ff9.jpg1e0848134d126ff80b7dba1f97b4088d.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jakbyś chciał aię rozstać z rotorami to chetnie przygarne ;)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Jakbyś chciał aię rozstać z rotorami to chetnie przygarne [emoji6]

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka


Hej. Narazie rotorki trzymam. Zastanawiam się żeby dać na nich zimówki.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Dziś byłem zrobić test zbierzności. Wyjazd do na urlop do PL się zbliża więc wszystko musi być w najlepszej kondycj [emoji41]cc3f0861def817734038cc770fa6a794.jpgdb74bb17bd2bda1ca2abc3f19325854b.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.