Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpie na wyższych obrotach


Marik123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem tego typu. Posiadam ADR'a i nagle mu odrypało a mianowicie, problem jest na gazie jak i benzynie. Zimnym czy też ciepłym silniku, na niskich obrotach chodzi super dopiero jak go rozpędzam 4-5 tyś to przerywa tak jak by go przydławiło odpuści i tak w koło Macieja  . Gdy spuszczę z obrotów to wszystko równo, mam wrażenie jak by moc spadła. Bardzo mnie zastanawia przyczyna, miał ktoś może tego typu problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do głowy przychodzi mi przepływka, miałem dość podobny problem z szarpaniem i dziurą w mocy w pewnym zakresie obrotów ale to był niższy próg, tak koło 1500-2800 RPM. Możesz się jej przyjrzeć. Drugie co według mnie może być to ta gruszka podciśnienia, choć nie wiem jaką masz (u mnie cała plastikowa, kolektor też), ale wiem że ona odpowiada za jak najwyższy moment obrotowy w niskich partiach a o jak najwyższą moc w wysokich albo na odwrót :P Musisz sprawdzić czy działa. U mnie zaraz było widać że gruszka była walnięta, ale to nie do końca rozwiązało problem bo jeszcze przepływomierz siadł. 

Edytowane przez Przemek.1997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może gaz jest za słabo wyregulowany w górnej partii obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...