Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Przyciemnienie szyb - 3 warianty

jaka sciema najlepsza 2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka sciema najlepsza

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mnie już przekonaliście, napewno nie nr 3 :embarrassed: , proszę o wykreślenie mojego głosu z ankiety :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

mnie już przekonaliście, napewno nie nr 3 :embarrassed: , proszę o wykreślenie mojego głosu z ankiety :gwizdanie:

każda opinia jest dla mnie bardzo ważna i wartościowa ...i dziękuję za zainteresowanie :notworthy:

Opublikowano

zdecydowanie opcja 1 ale na calym autku :)

sam o takim rozwiazaniu myslalem, ale kupilem autko z ciemnymi szybami z tylu i narazie tak smigam. Jak wiosna przyjdzie to bede myslal czy zrywac tyl i robic wszystko na twoja opcej 1, czy tyl zostawic, bo jest polozona dobra folia, i na przod wrzucic cos ciemnego.

Opublikowano

Opcja numer 2 w zupełności,bo 3 to za bardzo ciemna i nie pasuje :good:

Opublikowano

Miron oglądałem Twoją furkę i Arkadiusa z Wrocławia i kieruje swój wybór powoli w kerunku 1 lub 2 ....

Adam to słuszny wybór :naughty:

Opublikowano

Tak oglądam te zdjęcia, śledzę wątek i podchodzą mi dwie opcje: albo sam tył 3, albo całość 1.

Opublikowano

a ja po przejrzeniu zdjęć mówię nadal całość opcja nr 1 lub bez ściemy wcale :wink4:

Opublikowano

a ja mowie ze albo wsyzstko lekko albo wszystko na maxa

10e9304788270726m.jpg

Opublikowano
  • Autor

a ja mowie ze albo wsyzstko lekko albo wszystko na maxa

10e9304788270726m.jpg

Nowak Twoje szyby są :kox: miałem dwa razy okazję patrzeć na żywca ale znając nawyki policji to będę ściągał przy nich tak jak Ty ....na spocie poznań- zielona :naughty:

Opublikowano

a ja mowie ze albo wsyzstko lekko albo wszystko na maxa

10e9304788270726m.jpg

Nowak Twoje szyby są :kox: miałem dwa razy okazję patrzeć na żywca ale znając nawyki policji to będę ściągał przy nich tak jak Ty ....na spocie poznań- zielona :naughty:

wtedy akurat nie sciagalem

udalo mi sie uciec przed tym radiowozem :gwizdanie:

Opublikowano

a ja mowie ze albo wsyzstko lekko albo wszystko na maxa

ale Ty przód masz chyba jaśniejszy od tyłu... :mysli:

Opublikowano

a ja mowie ze albo wsyzstko lekko albo wszystko na maxa

ale Ty przód masz chyba jaśniejszy od tyłu... :mysli:

tak z tylu mam przepuszczalnosc swiatla 5% a z przodu 15% :naughty:

Opublikowano

tak z tylu mam przepuszczalnosc swiatla 5% a z przodu 15% :naughty:

najlepsze wyjście , też tak mam :good:

Opublikowano

tak z tylu mam przepuszczalnosc swiatla 5% a z przodu 15% :naughty:

najlepsze wyjście , też tak mam :good:

Wyjście najlepsze, fajnie to wygląda tylko jedno ale... problemy z tym związane. Ale coś za coś :wink4:

Opublikowano

Wyjście najlepsze, fajnie to wygląda tylko jedno ale... problemy z tym związane. Ale coś za coś :wink4:

da sie żyć :good:

Opublikowano

Wyjście najlepsze, fajnie to wygląda tylko jedno ale... problemy z tym związane. Ale coś za coś :wink4:

da sie żyć :good:

To już zależy od miejscowych policjantów jak na to patrzą. Bo jak będą na takie coś uczuleni to ciężko z tym żyć :tongue4:

Opublikowano

To już zależy od miejscowych policjantów jak na to patrzą. Bo jak będą na takie coś uczuleni to ciężko z tym żyć :tongue4:

Ale wyobraź sobie jak bedziesz miał opanowane rozbieranie drzwi , wyjmowanie i oklejanie szyb :polew:

Opublikowano

To już zależy od miejscowych policjantów jak na to patrzą. Bo jak będą na takie coś uczuleni to ciężko z tym żyć :tongue4:

Ale wyobraź sobie jak bedziesz miał opanowane rozbieranie drzwi , wyjmowanie i oklejanie szyb :polew:

To chyba jedyna zaleta takich przepraw :polew:

Opublikowano

To chyba jedyna zaleta takich przepraw :polew:

lipa jesli masz drzwi wytłumione bo trzeba wszystko drzeć :thumbdown:

Opublikowano

To chyba jedyna zaleta takich przepraw :polew:

lipa jesli masz drzwi wytłumione bo trzeba wszystko drzeć :thumbdown:

lub nauczyc sie robic folie bez sciagania tapicerki

na gotowo na aucie :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.