Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Moja nowa A4 2.0 TDI-UPDATE 03.04.09 sprężyny H&R i fele 8Jx18(1post)


simi

Rekomendowane odpowiedzi

Super wygląd felg, H&R dobry wybór, jak komfort ? dziury, przejazdy po torach etc. ?????? Wzór b. dobrze dobrany do koloru samochodu, gratki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wygląd felg, H&R dobry wybór, jak komfort ? dziury, przejazdy po torach etc. ?????? Wzór b. dobrze dobrany do koloru samochodu, gratki.

komfort jazdy wpozadku,ale troszeczke twardziej niz na zimowkach, zobaczymy jak bedzie na nowych sprezynach dzieki za koments pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś handlowałem H&R'ami i są super - do czasu komfortowe a potem bardziej sportowe :) nie poszalejesz jak na gwincie ale będzie duża poprawa w trakcji :) dobry zestaw dobry komentarz :)[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 23:15_________________________________________________Zapomniałem zapytać jakie ET i 7,5" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szeroko, ja mam wybór w Advanti 7,5 " x 18" ET 40 czyli ET prawie jak ORI, oponka 225/40/18 Continental Sport Contact 3 - ale czekam na zgodę sponsora na zmianę felunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szeroko, ja mam wybór w Advanti 7,5 " x 18" ET 40 czyli ET prawie jak ORI, oponka 225/40/18 Continental Sport Contact 3 - ale czekam na zgodę sponsora na zmianę felunku.

tez ladne zestawienie i oponka super :good: masz moze jakies foto tej feli??? myslisz ze to za szeroko?? mnie czeka jeszcze przeglad i zatwierdzenie zmian typu fele i gleba nie ma lekko w niemczech co bys nie zrobil to do przegladu i trzeba placic :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simi na tym felunku wygląda miodnie :good:

jakieś dziwne to zdjęcie :polew: :polew:

ktore zdjecie?? moje z 2 str czy to od kolegi vario-tech

no raczej vario-techa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...