Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Uniwersalny włącznik świateł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jak zamontujesz uwsa działa wszystko wogóle nie musisz używać wyłącznika świateł

Opublikowano
jak zamontujesz uwsa działa wszystko wogóle nie musisz używać wyłącznika świateł

Ok, ale osobno też można włączyć światła? Np na postoju, bez odpalania

Opublikowano
zamontowałem sobie w mojej niuni uniwersalny włącznik świateł jest to urządzenie które samoczynnie załącza światła po siedmiu sekundach od odpalenia silnika a po zgaszeniu silnika automatycznie wyłącza

fajny i praktyczny bajer polecam wszystkim

Owszem fajny ale mam pytanie:

załacza sie po odpaleniu czy załączeniu kluczyka, bo to wielka różnica

i jeszcze coś taki przypadek: Jedzie np.żona w nocy stoi na przejeździe lub skrzyżowaniu, trochę zestresowana, rusza za szybko sprzedło , może ręczny itp, a tu pach samochód zgasł.Zapala rusza a tu nie ma świateł przez siedem sekund, no może cztery

Opublikowano
  • Autor

działa dopiero po odpaleniu silnika bo bierze impuls z rozrusznika, jeżeli zgasnie zestresowanej żonce to zawsze można urzyć ori wyłącznika bo UWS i ori wyłącznik działają niezależnie

[ Dodano: 19-03-2007, 19:42 ]

przez uwsa można puścić słabszy prąd na światełka i mamy światła do jazdy dziennej a na noc załanczać światła ori wyłącznikiem

[ Dodano: 19-03-2007, 19:43 ]

oczywiście nie dotyczy to xenonów

Opublikowano
działa dopiero po odpaleniu silnika bo bierze impuls z rozrusznika

Może raczej z alternatora.

Sorki że się czepiam, ale pytałem z ciekawości.U mnie opcja z przekaźnikami jest mniej skomplikowana.Po podłaczeniu zacząłem też myśleć na jakiejś czasówce 5sekund od przekręcenia kluczyka lub z alternatora, ale dałem spokój. Dobrze jest dla mnie takie rozwiązanie. Swoją drogą zamontowalem znajomym w golfie, oraz oplu.

Przeróbka z zamontowaniem UWS albo samych przekaźników jest naprawdę dobrym rozwiązaniem

Opublikowano
  • Autor

żeby uws załączył światła trzeba włączyć zapłon i zakręcić rozrusznikiem jest też opcja podpięcia pod alternator ale prościej jest pod rozrusznik

Opublikowano

Skoro UWS ma opcję podłaczenia pod alternator to po co czas zwłoki do załączenia świateł.

Ja właśnie w swojej przeróbce takie coś miałem demontować, światła by się załaczały gdy alternator już ładuje

Opublikowano
  • Autor

poprostu UWS ma zwłokę tak to wymyslił producent

[ Dodano: 10-04-2007, 23:45 ]

zrobiłem dzisiaj z UWS-a światła do jazdy dziennej

jutro jadę na stację diagnostyczną dowiedzieć się czy jest to zgodne z polskim prawem

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

[ Dodano: 19-03-2007, 19:42 ]

przez uwsa można puścić słabszy prąd na światełka i mamy światła do jazdy dziennej a na noc załanczać światła ori wyłącznikiem

[ Dodano: 19-03-2007, 19:43 ]

oczywiście nie dotyczy to xenonów

A ja mam wlasnie xenony i chcialems sie dowiedziec czy da sie tak zrobic zeby jako dzienne swiecily sie na ~40% swiatla drogowe?

Opublikowano
  • Autor

tak zrobiłem tak pare dni temu w mojej niuni jako dzienne świecą mi drogowe mocą około 60% zobacz temat światła do jazdy dziennej

Opublikowano

No wlasnie widzialem.A zalaczasz je jakim oddzielnym przyciskiem?I czy da sie to zrobic w B6?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.