Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Xenony Problem z samopoziomowaniem NIE czujniki


kubajvc

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jeszcze trzeba będzie to zakodować? możecie mi powiedzieć jak to zakodować? myślałem że wypinam mój wpinamy nowy i po wszystkim. 

Kupiłem przez internet więc będę miał do końca tygodnia ten moduł jak dobrze pójdzie

Edytowane przez kubajvc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeszcze trzeba będzie to zakodować? możecie mi powiedzieć jak to zakodować? myślałem że wypinam mój wpinamy nowy i po wszystkim. 
Kupiłem przez internet więc będę miał do końca tygodnia ten moduł jak dobrze pójdzie
Pisałem że wyśle Ci moduł na podmianke już dawno byś miał :) kodowanie sobie spisz jakie masz aktualne bo moduł nowy nie wiadomo z jakiego auta jest, ale w kodowanie tam żadnej filozofii nie ma vcds ma podpowiedzi.

Wysłane z Huawei mate 10 pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej. Przepraszam. Przeoczyłem. Ten post o wysyłce. Chętnie bym odkupił nawet. Wczoraj zamówiłem po długich poszukiwaniach. 

 

Moduł będzie pochodził z a6 c6. Mam nadzieję że sobie dam radę z tym kodowaniem. Zawsze miałem z tym problem.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie masz zapewne 00042

Wysłane z Huawei mate 10 pro


A to chyba nie to :) nie pamiętam teraz jak będziesz miał problem to sprawdzę u siebie. Przy okazji sprawdź kodowanie mce czy tam jest wszystko ok.

Wysłane z Huawei mate 10 pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, luki19862121 napisał:

A to chyba nie to :) nie pamiętam teraz jak będziesz miał problem to sprawdzę u siebie. Przy okazji sprawdź kodowanie mce czy tam jest wszystko ok.

Wysłane z Huawei mate 10 pro
 

Bardzo dziękuję. Dam znać jak dojdzie wszystko. 

 

Sorry za małe OT Jak się sprawuje mate 10 :)? Dla mnie mistrz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to jakiś trop ale ja już dwa razy łatałem wiązkę przy kole LP - pęknięty był jeden z przewodów do wtyczki czujnika. Dziwne, to wiązka tam trzyma się solidnie na zaczepach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem moduł dałek kodowanie 60 bo tak miałem w poprzednim module i lipa . dalej błąd

 

VAG-COM Version: Release  311.2-N

Control Module Part Number: 4Z7 907 357    
  Component and/or Version: dynamische LWR       D09
           Software Coding: 00060
            Work Shop Code: WSC 63351
2 Faults Found:
01539 - Headlights Not Adjusted
        35-00 - -
01537 - Vehicle Level Sensor: Supply Voltage
        16-00 - Signal Outside Specifications



Oczywiscie na 2 czujnikach mam 0,02v :/ co to moze byc ? jakies jeszcze pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 sprawdzi napięcie miernikiem na kostkach tych czujników odpinając je obydwa jednocześnie, zobacz również vagiem napięcia czujników jeden odpinając a drugi zostaw podłączony i tak na przemian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...