Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] Zagościłem u Aligatora na program

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

była seria, założyłem wtryski od 110 -tki ( 0.205 ) i na hamownii inercyjnej wyszło 141,8 KM

potem założyłem fmic, zaslepiłem egra i tak sobie jezdziłem, aż stwierdziłem że pojade na program do Aligatora

po modyfikacji softu i paru korektach pojechalismy na maha, seria wyszła 139,6 KM 298 NM

potem program, pare korekt i finalnie jest tak :)

wykresvw9.jpg

doładowanie 1,25 na seryjnym turbie

ja jestem bardzo zadowolony, ale napewno na tym nie spocznę :decayed:

pozdro

Opublikowano

No ładnie ładnie jak na turbo od 110,jestem w szoku ze wyszło az tyle :good: Teraz tylko czekac na final :kox:

Opublikowano

pompa 11mm robi swoje :kox:

jakie turbo siedzi ?

Opublikowano

pisze/jest napisane :gwizdanie: ze turbo seria :wink4:

Opublikowano
  • Autor

pisze ze turbo seria :wink4:

jest napisane :tongue4: że turbo seria

Opublikowano

widac potencjal na jakies 180 PS-ow ... :wink4:

Opublikowano

Kamil jakie turbo w planach ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

chciałbym dorwac BRD :naughty:

Opublikowano

rozgladaj sie na allegro bo czasem sie trafiaja :naughty:

ja trafilem

Opublikowano

zapodaj turbo z BRD i wtryski 230 bo na tych co masz teraz więcej mocy raczej nie zrobisz.

Opublikowano

fajnie się teraz zbiera :good:

wykresik ładny

Opublikowano
  • Autor

zapodaj turbo z BRD i wtryski 230 bo na tych co masz teraz więcej mocy raczej nie zrobisz.

taki mam plan, niestety z racji tego ze euro podrozało, 230 -tki sie są w atrakcyjnej cenie juz ;(

Opublikowano

zapodaj turbo z BRD i wtryski 230 bo na tych co masz teraz więcej mocy raczej nie zrobisz.

taki mam plan, niestety z racji tego ze euro podrozało, 230 -tki sie są w atrakcyjnej cenie juz ;(

Pewnie zanim dorwiesz turbo z BRD to euro troche spadnie :good:

Opublikowano

to euro troche spadnie

No tego akurat bym nie powiedział...

Opublikowano

sokol ale po co Ci więcej jak już teraz nie nadążasz ze zmianą biegów :evil:

Opublikowano

sokol ale po co Ci więcej jak już teraz nie nadążasz ze zmianą biegów :evil:

Tak wolno je zmienia? :decayed: Taka jest krótka skrzynia? :mysli:
Opublikowano
  • Autor

sokol ale po co Ci więcej jak już teraz nie nadążasz ze zmianą biegów :evil:

teraz po 2-ce daje odrazu 5-tke także nie jest zle :decayed:

sokol ale po co Ci więcej jak już teraz nie nadążasz ze zmianą biegów :evil:

Tak wolno je zmienia? :decayed: Taka jest krótka skrzynia? :mysli:

jest krótka, v-max to 180-190 ale za to przyspieszenie jest lepsze

Opublikowano

osobiście poczułem różnice choc nie było sie gdzie rozpędzić :good:

Opublikowano

sokol ale po co Ci więcej jak już teraz nie nadążasz ze zmianą biegów :evil:

teraz po 2-ce daje odrazu 5-tke także nie jest zle :decayed:

sokol ale po co Ci więcej jak już teraz nie nadążasz ze zmianą biegów :evil:

Tak wolno je zmienia? :decayed: Taka jest krótka skrzynia? :mysli:

jest krótka, v-max to 180-190 ale za to przyspieszenie jest lepsze

To zapodaj jeszcze do tego skrzynie 5 z AWX tam przy 4 tyś obrotów jest 200km\h a V max będzie 220-230km\h lub skrzynie 6.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.