Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Numer przegubu wewnętrznego ASN 3.0 quattro tipronic


twir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ma ktoś numer zamiennika przegubu wewnętrznego np. SKF do a4 b6 3.0 ASN quattro tiptronic. Na forum czytałem, że wkładają zamienniki ale nikt nie podaje numerów. Podobno jest dostępny w eurodriveshaft ale nie mam potwierdzonego info, że bedzie pasował. Niby to to samo co w VW Sharan, i niektórych T4. W etce nie ma numerów tylko całe półosie, których nigdzie nie ma nowych. Tylko serwis i cena z księżyca za regenerowaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, twir napisał:

Witam. Czy ma ktoś numer zamiennika przegubu wewnętrznego np. SKF do a4 b6 3.0 ASN quattro tiptronic. Na forum czytałem, że wkładają zamienniki ale nikt nie podaje numerów. Podobno jest dostępny w eurodriveshaft ale nie mam potwierdzonego info, że bedzie pasował. Niby to to samo co w VW Sharan, i niektórych T4. W etce nie ma numerów tylko całe półosie, których nigdzie nie ma nowych. Tylko serwis i cena z księżyca za regenerowaną.

przegub trójrolkowy AAR3300I

nr 4E0498103

możesz go znależc w tdi jak i niektórych słabszych Pb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MemberA4 napisał:

przegub trójrolkowy AAR3300I

nr 4E0498103

możesz go znależc w tdi jak i niektórych słabszych Pb

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Member. Zamówiłem z eurodriveshaft, bo potwierdzone info, że byly wkladane to tego auta i śmigają, jutro bede miał to napisze też nr. Czyli potwierdziło się to co myślałem. Pasują od Sharana nr SKF VKJA 8509 czyli do większości tych aut, których etka nie pokazuje nr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...