Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zegary a4b5.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc.mechanik wymienil mi fis lecz fis swieci na czerwono . mysle wymienic cale zegary z tego rocznika czyli 2000 po lift . posiadam mini scaner vag czy dam sobie rade sam z czynnosciami adaptacyjnym zegarow czy raczej udac sie do magika . co trzeba zrobic przy takiej przekladce zegarow . dzieki za porady . pzdrawiam .

Opublikowano

Napisz posta jeszcze raz ale po Polsku.

Miałeś licznik bez fis i mechanik wymienił ci licznik na fis (jeśli tak to z którego rocznika)? Czy wymienił ci sam LCD?

Jaki był powód wymiany/naprawy?

Takie rzeczy pisz, od początku i szegółowo żeby to miało ręce i nogi [emoji6]

 

Wysłane z OP3T

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Gdy wymieniałem licznik musiałem zakodować immo. 
Denerwował świecący żólty kluczyk - dało się jeździć.
Stanu kilometrów nie zmieniałem - nie wiedziałem jak.
Zmiana licznika? Musi się zgadzać rocznik, silnik (benzyna, diesel),  (mały lub duży Fiss).
Jeżeli to pasuje to wyjmujesz jeden, wkładasz drugi i cieszysz się. 
Ja kupiłem wersję ze wskaźnikiem ładowania i temperaturą oleju.
Wszystko zadziałało bez żadnych przeróbek.

 

Edytowane przez kapete

Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.05.2018 o 21:46, Hezen napisał:

Napisz posta jeszcze raz ale po Polsku.

Miałeś licznik bez fis i mechanik wymienił ci licznik na fis (jeśli tak to z którego rocznika)? Czy wymienił ci sam LCD?

Jaki był powód wymiany/naprawy?

Takie rzeczy pisz, od początku i szegółowo żeby to miało ręce i nogi emoji6.png

 

Wysłane z OP3T

 

 

 

 

 

 

 

3 godziny temu, kapete napisał:

Gdy wymieniałem licznik musiałem zakodować immo. 
Denerwował świecący żólty kluczyk - dało się jeździć.
Stanu kilometrów nie zmieniałem - nie wiedziałem jak.
Zmiana licznika? Musi się zgadzać rocznik, silnik (benzyna, diesel),  (mały lub duży Fiss).
Jeżeli to pasuje to wyjmujesz jeden, wkładasz drugi i cieszysz się. 
Ja kupiłem wersję ze wskaźnikiem ładowania i temperaturą oleju.
Wszystko zadziałało bez żadnych przeróbek.

 

dziekuje Kolego i o to mi chodziło . jeszcze raz dzieki i pozdrawiam .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.