Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Katalizator Audi A4 B6 2.0 FSI AWA


ajek

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie 
Mam pytanie, czy macie jakieś namiary na zamienniki katalizatorów do takich silników jak 2.0 FSI AWA (dwie sondy lambda) w katalizatorze przy silniku.

Znalazłem na allegro zamiennik ale do silnika ATL http://allegro.pl/katalizator-audi-a4-b6-2-0-kat-i5154245022.html

Czy taki kat można przerobić do mojego silnika? (dołożyć sonde lub oszukać  drugą (elektronicznie)) ?

 

p.s.

wywala mi błąd w kompie 16805 - Podgrzany katalizator poniżej progu wydajności

 

proszę o pomoc 

pozdrawiam 

ajek

Edytowane przez ajek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALT i AWA te same silniki, bierz wkład metalowy z allegro. Jeżeli nie łyka oleju to będzie służył długo, jak łyka to strumiennice dedykowaną pakuj

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Powiedz proszę jeszcze jak oszukać , albo kto się tym może zająć, tę druga sondę. Bo w AWA wychodzi na to że są dwie sondy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej każdy zamienny kat będzie na 2 sondy.
Usuwanie kata jest bez sensu, dużo większy koszt a weszły nowe przepisy co do przeglądu pojazdów. Mi w już w 2 autkach sprawdzali spaliny. Po co się babrać? Wymienić kata na metalowy Euro4 dedykowany i wio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2018 o 15:24, Sulfur napisał:

Raczej każdy zamienny kat będzie na 2 sondy.
Usuwanie kata jest bez sensu, dużo większy koszt a weszły nowe przepisy co do przeglądu pojazdów. Mi w już w 2 autkach sprawdzali spaliny. Po co się babrać? Wymienić kata na metalowy Euro4 dedykowany i wio. 

Witaj, masz rację. Ja też nie chce kombinować, tylko pytanie czy ten który dałem w linku  http://allegro.pl/katalizator-audi-a4-b6-2-0-kat-i5154245022.html jest dedykowanym, tam jest niby do 130KM silnika, ja mam 150KM. Czy będzie ok? o to jest pytanie. z góry dziękuję za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 godzin temu, ajek napisał:

Witaj, masz rację. Ja też nie chce kombinować, tylko pytanie czy ten który dałem w linku  http://allegro.pl/katalizator-audi-a4-b6-2-0-kat-i5154245022.html jest dedykowanym, tam jest niby do 130KM silnika, ja mam 150KM. Czy będzie ok? o to jest pytanie. z góry dziękuję za odpowiedz.

Nie podoba mi się ta aukcja.
Nie podano producenta. Nie podano spełnianej normy EURO (nas interesuje EURO4). 

JMJ/AWG Polonez/Pamaku wiem że robią katalizatory. AWG powinien być najlepszy ale i najdroższy. Zadzwoń do nich (AWG Polonez bodajże nazwa firmy). 

Co do kompatybilności ciężko jest mi to stwierdzić, najlepiej kontaktować się ze sprzedającym.

Edytowane przez Sulfur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...