Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B5] Moje Audi A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może nie ma czym się chwalić ale wrzucę zdjęcia swojego samochodu :)

54e4be60774e3e95med.jpg

f292332240906a8bmed.jpg

b6e6603e1d474ba3med.jpeg

14add6ad5e9de7b5med.jpeg

cc5c33f218032e57med.jpeg

Silniczek mały 1,6 w benzynie mocy 101 PS

Wrażenia nie robi ale jak dla mnie narazie wystarczy.

Opublikowano

wazne zebys Ty byl zadowolony

dbaj i smigaj

Opublikowano
  • Autor

Jak patrzycie na to audi to jakie alusy byście wstawili ? Ew. jakie lampy ? :>

Opublikowano

lampy ori valeo soczewka lub xenon, fele 17"

Opublikowano

lampy ori valeo soczewka lub xenon, fele 17"

tak jak kolega gada i na tył II lift , kiere tez można by wyciosać inną :naughty:

Opublikowano

Auto jak to Audi :kox: silniczek nie jest zły :>

mi podobają się oryginalne alufelgi Audi i sam takie planuję a lampki też rozważam czy dzielone depo czy ori valeo (ale skłaniam się do dzielonych, żeby zaoszczedzić cięcia blachy)

Luknij na auto naszego kolegi z forum czaki'ego22, jego auto jest na felgach które mi osobiście najbardziej się podobają oraz założył lampki dzielone

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_abc_moja_a4_26_v6-t23729.0.html

Opublikowano
  • Autor

Można prosić o linki do aukcji np na allegro z tymi lampami ? Bo pod podanymi nazwami nic mi nie znajduje. A kierownica to chyba tak na zdjęciu wyszła bo jak się jeździ to jest dobrze :)

Opublikowano

Ladna i zadbana A4 :good:

Na wiosne proponje :

Fela 17

sciema szybek

gleba -35mm

lampki przod moga byc fk zespolone

lampki tyl po ll lifcie

kiera s4

i tak mozna by pisac tylko skad na to wszystko wziasc kase :gwizdanie: A najwazniejsze zeby ci bez awaryjnie smigala . Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Można prosić o linki do aukcji np na allegro z tymi lampami ? Bo pod podanymi nazwami nic mi nie znajduje. A kierownica to chyba tak na zdjęciu wyszła bo jak się jeździ to jest dobrze :)

Przednie:

- zamiennik firmy depo nowy: http://moto.allegro.pl/item542325709_lampy_audi_a4_99_01_chrom_clear_soczewka_depo.html

- ori Valeo z xenonem (ale cena będzie duuuża ze względu na ten xenon): http://moto.allegro.pl/item551499048_lampy_h7_lub_ksenon_audi_a4_2000r_valeo_oryginal.html

Tył:

- ori II lift: http://moto.allegro.pl/item546384859_audi_a4_sedan_od_99_lewa_lewy_tyl_nowy_nowa.html

- diodowe najładniejsze, podobne do II liftu: niestety nie ma teraz na allegro poszukaj na forum

felga:

- np. ta bardzo ładna :decayed:http://moto.allegro.pl/item543267113_oryginalne_felgi_17_cali_do_audi_a6_a4_a8.html

Autko ładne, dbaj o tą maszynę :wink4: wprowadź te zmiany u będzie git :wink4:

Opublikowano

e no ładna furka, kolorek jak u mnie., proponuję takie zmiany jak dudi-ładna lampka robi robotę. tylko mam pytanie czy do zmiany lamp potrzebny byłby jakiś przetwornik prądu?? czy san h4 takie lampki??

Opublikowano

ładnie świecą ale chyba nawet 10tyś nie wytrzymały u mnie

Opublikowano

u mnie wytrymały 4msc. bezsens :no:

Opublikowano

u mnie 3 ale wtedu ciężko męczyłem furkę, generalnie ładnie świecą ale żywotności zero. jakie teraz masz felipe?? ja na normalnych jeżdzę ale w nocy ciemno strasznie

Opublikowano

normalne h4 żadne extra light.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.