Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A może by tak spot wojewódzki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Próbujemy coś zorganizować, także wejdź w Spociki w Kielcach i ustalamy:hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

17 luty - godzina 11.00 

Mini Świętokrzyski Spot A4klub.pl  

Nowa Słupia 

Parking przed wejściem do Puszczy Jodłowej

Zapraszamy !!!

Bez tytułu.png

  • 2 lata później...
Opublikowano

Siema może jakiś jesienno-zimowy spocik by zorganizować byłby ktoś chętny??? ???

Opublikowano

Ja odpadam do samych świąt..:unsure:

Chyba że coś przed, po lub po nowym roku do 8 stycznia:grin:

Opublikowano
52 minuty temu, Adam87 napisał:

Ja odpadam do samych świąt..:unsure:

Chyba że coś przed, po lub po nowym roku do 8 stycznia:grin:

Możemy i po nowym roku coś organizować ? Kwestia dogadania ?

Opublikowano

Siemanko dawno mnie tu nie był :) ze 4 lata ale za sporo się podziało prze ten czas. projekcik na ukończeniu ale jeszcze chwilę i po nowym roku pojawię się w nowej odsłonie :) organizujcie  

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 14.11.2021 o 10:21, Tposejdon napisał:

Siemanko dawno mnie tu nie był :) ze 4 lata ale za sporo się podziało prze ten czas. projekcik na ukończeniu ale jeszcze chwilę i po nowym roku pojawię się w nowej odsłonie :) organizujcie  

 

Myślałem że już opuściłeś szeregi a4 ,od ostatniego spota na parkingu widokowym w krajnie minęło kilka lat , Grzanek już b6 na części rozebrał :D

Pokazuj co tam z A4 wyszło , powietrze weszło ?

 

Opublikowano

Trochę spuchła  i wypiękniała :) 

do wiosny będzie gotowa:) jeszcze tylko wydechy w styczniu  i jakieś drobne rzeczy :)

Trochę racji masz bo jest już następca  tym razem czarna  A7 :) ale projekt ku końcowi i zobaczymy co dalej.

 

 

Edytowane przez Tposejdon

Opublikowano

Pany kupując gwint trzeba brać pod uwagę tego typu rzeczy jak silnik,(Avant/sedan) ? ? Szykujcie fury i robimy spota ?

Opublikowano
W dniu 10.12.2021 o 20:52, Tposejdon napisał:

Trochę spuchła  i wypiękniała :) 

do wiosny będzie gotowa:) jeszcze tylko wydechy w styczniu  i jakieś drobne rzeczy :)

Trochę racji masz bo jest już następca  tym razem czarna  A7 :) ale projekt ku końcowi i zobaczymy co dalej.

 

 

To czekam aż skończysz i łapiemy się na spocie , trzeba ruszyć towarzystwo bo kilka fajnych aut jest w okolicy :)

 

@MaTTym oczywiście że bierz takie rzeczy pod uwagę .

Opublikowano

spocik jak najbardziej wskazany.. na wiosnę myślę ze  projekt będzie gotowy..

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.