Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problemy z wibracjami ... ciąg dalszy !


drakoa4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z wibracjami auta w pewnym zakresie prędkości. Najczęściej zdarza się to gdy auto stoi np noc i rano jadę do pracy. Bądź jak kończę popołudniówkę około 2 w nocy i wracam do domu. Na samym początku tych problemów Na felgach 18 z oponami zimowymi był ten sam problem tylko nie miała wtedy wpływu na to temperatura tak mi się wydaje. Zakupiłem drugi komplet nowych felg 18 z oponami hanncok oczywiście też nowymi. Musiałem je kupić bo potrzebowałem drugiego kompletu. Oponki założone wyważone pierwsze dwa tygodnie super żadnych wibracji myslalem ze problem ustał. Myliłem się, wracając z pracy około 3 w nocy rozpędzając auto od 80 km/h zaczęło ono wibrować... żona rano jadąc do pracy tez ma te wibracje natomiast wracając z niej koło 12 w południe gdy jest bardzo ciepło auto jedzie jak po stole.

Rozkładam ręce możecie podrzucić jakieś pomysły? Wyważenie myśle ze nie jest problemem ponieważ wtedy powinno trzas niezależnie od temperatury. Chciałem dynamicznie wyważyć koła ale w De to nie jest taka prosta sprawa. Warsztatów które to oferują jest jak na lekarstwo.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2020 o 03:03, arnail77 napisał:

U mnie to samo czy ktoś uporał się z tym problemem?

Przyczyn z wibracjami w b8 chyba szuka każdy.  

Wyważanie kół z testem drogowym, tuleje wahaczy, poduszka silnika oraz skrzyni, łożyska i piasty kół, luz na flanszy skrzyni. Można szukac i szukac.. :/:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...