Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 ATJ Problem z elektryką radio concert plus (nie działa climatronic, sterowanie lusterek, głośniki tył i subwoofer


Mateusz Jarocin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jestem nowym użytkownikiem forum więc proszę o wyrozumiałość :)

Jestem również świeżo upieczonym posiadaczem Audi A4 B5 2000r 1.9 tdi ATJ i niestety zaczęło się od pierwszej grubszej usterki.

Mianowicie nie działa mi climatronic, sterowanie lusterek, subwoofer i tył głośniki dodatkowo co chwile przepalają się żarówki i na FIS-ie wyskakują komunikaty o niskim stanie oleju i przepalonych żarówkach po czym same znikają a za radiem mam wielki bałagan z kablami, radio ma 4 gniazda natomiast podłączone 3 poziome (pionowe jest wolne), dodatkowo jest 5 nie podłączonych kabli. Są to kolory czarny, czarny z czerwonym paskiem, fioletowy zielony i żółto srebrny. Jest też tak jakby dołożona dodatkowa wiązka kabli z jakąś płytką takamisawa 4-12w-k w której są 4 czerwone kable, 2 czerwono czarne, żółty ,czarny i niebieski. które przechodzą w 3 czarne czerwony i żółty Te przewody były wpięte w oryginalną instalacje, jednak po wystąpieniu usterki mechanik ją odłączył od oryginalnej wiązki. Jednak nic to nie dało. Dodam, że po złączeniu nie podłączonych kabli tj czerwono czarnego z żółto srebrnym i fioletowym sytuacja na chwile wraca do normy. przez jakieś 5 minut. Dołączam zdjęcia tego galimatiasu tak aby jakoś zobrazować to co napisałem. Dodam, że auto ma również nawigację w fis oraz po podłączeniu pod komputer wyskoczył błąd Błędnie zakodowane ECU i nie można było go skasować.

Prośba o pomoc w rozwikłaniu sprawy

Pozdrawiam

PART_1526150830009.jpeg

PART_1526150784087.jpeg

PART_1526150782922.jpeg

PART_1526150784087 (1).jpeg

PART_1526150785176 (1).jpeg

PART_1526150803614 (1).jpeg

PART_1526150828930.jpeg

PART_1526150827785.jpeg

PART_1526150805057 (1).jpeg

PART_1526150876581.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ogarniasz to mogę Ci podesłać fabryczne schematy podłączenia radia.

A silnik to nie przypadkiem AJM?

Edytowane przez Fazii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obudowie rozrządu jest ATJ, jest to quattro 115 KM i 310 Nm

Skrzynia 6 biegowa

Edytowane przez Mateusz Jarocin
Dodanie informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...