Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Muzyka przez AUX i moduł bluetooth


szpakuziom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas zrobić coś z moim RNS-E, chcę puszczać muzykę z telefonu,

i o ile się nie mylę, można puszczać muzykę przez bluetooth i aux w rns-e? ADAPTER WEJŚCIE AUX BLUETOOTH

znalazłem coś takiego

 d8e328eb4a52afa722a1e284d852 

 

Edytowane przez szpakuziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są 2 wersje tego modułu,jedna z filtrem przeciwzakłóceniowym i bez niego. Weź ten z filtrem bo inaczej będą spore szumy.

Ja zrobiłem sobie wersje budżetowa za 20zł która ma mikrofon do rozmów i możliwość przełączania utworów w telefonie.

Tak to wygląda

7352f79f52def5c6med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. A wiesz może gdzie kupić taki z filtrem? A jak ogólnie z bluetooth, dźwięk dobry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem oba na aliexpress,ktoś w komentarzach skarżył się na zakłócenia dźwięku ale miał wersje bez filtra.

Na moim bluetooth dźwięk ok, są szumy ale słychać je tylko jak muzyka nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się do tematu...

Mam ten zestaw ze zdjęcia i niestety nie mam pojęcia jak zmusić radio do nasłuchu przez AUX. Po podłączeniu z  tyłu radia i zakodowaniu przez VAG-a (kanał 37, w polu z wartością 7-mio cyfrową zmieniam przedostatnią cyfrę na 5 - wg instrukcji z neta, robię zapisz i mam informację: kodowanie przyjęte) w MENU CD/TV podmenu SOURCE nie mam jednak do wyboru AUX. Próbowałem z podpiętym jakimś odtwarzaczem, z telefonem i nic. Co robię nie tak ? Oprogramowanie radia to wersja SW0550 H73.

EDIT

Temat częściowo ogarnięty, aktualizacja do wersji SW0650 pomogła, jednak sprzęt gra cicho (zarówno po kablu jak i bluetooth) w porównaniu do źródeł CD czy karta SD.

Ech zawsze coś nie tak...

Edytowane przez jac0205
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...