Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b7 kombi 1.8t bfb brak wystarczajacej mocy . logi do oceny


ZoHaN422

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem tym razem z audi a4 b7 1.8 bfb 163KM . autko wydaje mi sie ze nie zbiera sie tak jak powinno . od pewnego czasu takze doszedl bład P0411 P0411 Secondary Air Injection System Incorrect Flow Detected . po skasowaniu znikl i narazie nie wyskakuje . wstawiam logi i prosilbym o ocene .

Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_BHdP8.html
Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_97707.html

te grupy na na PB niestety grupe 002 , 033 zapisalo mi tylkona gazie a juz dzisiaj nie mam mozliwosci powtorzenia logow zeby zrobic na benzyni 

Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_k4gB24.html

a tutaj na LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz do regulacji i przyjrzalbym sie jeszcze n75 i wezykom podcisnienia, bo turbo Ci lekko przeladowuje.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko martwi mnie bardziej  brak mocy przynajmniej mam takie odczucie że na 163KM to jednak lepiej się zbierać powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma tak ubogo na gazie to nic dziwnego, że nie jedzie jak powinno i przy okazji może rozwalać mapę benzynową. Wstaw jeszcze 2+33 na pb.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się dodać jutro .jakieś jeszcze inne pomysły co by jeszcze sprawdzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, turbo trochę przeładowuje ale jeszcze ujdzie. Możesz zrobić 115+118 z odpiętym n75, może sztanga jest trochę za mocno naciągnięta i dlatego tak się dzieje.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tym błędem P0411  może jakaś nieszczelnośc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być nieszczelność w układzie SAI lub jakiś zawór od tego gówna nie działa prawidłowo. Jak błąd będzie powracać to najlepiej wywalić to dziadostwo i wyłączyć u tunera w ecu żeby check nie drażnił na desce:D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sai nie ma wplywu na to, takze nie martw sie. Jak bedzie sie wykrzaczal, to zrob jak kolega wyzej napisal, wyciac to fizycznie i softowo i koniec. Poza tym 1.8T seryjnie szalu nie robi, zrob sobie i jemu przysluge i walnij jakas mapke, calkiem odmieni to auto :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widzę że to chyba jedyne wyjście bo to akurat auto znajomego a sam mam po małej mapie i różnica ogromną ale nie myślałem że to aż tak seria szału nie robi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...