Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 B7 170 BRD pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wczoraj zakupiłem w niemczech audi a4 b7 170 o oznaczeniu silnika BRD, do domu miałem około 300 km około 70 km przed domem zapaliły mi się kontrolki świec żarowych auto straciło moc zjechałem na pas awaryjny auto zgasło i nie chciało odpalić , auto laweta zaciągła do ATU w komputerze wyszły następujące błędy :Fehlercode P0102, P1040, P2146 

powiedzieli mi że to wtryski i wymiana bd kosztować 2 tys euro a w serwisie jeszcze więcej oczywiście nie zgodziłem się bo nie mam tyle gotówki auto będe starał się zwrócić sprzedawcy zobaczymy jak to jest na drodze prawnej w niemczech ale może mi wyjaśnić ktoś te błędy ?

 

33384835_1732945266799266_66595160141594624_n.jpg

 

*Zapraszam tu ->Regulamin. Co to za temat!!!

Opublikowano

cześć kolego,

jeżeli zdiagnozowali wtryskiwacze to Twoja wersja silnikowa się kwalifikuje na akcję wymiany wtryskiwaczy, patrz wątek 

 

Opublikowano
  • Autor

konieczna jest wymiana wszystkich ? czy wystarczy jednego 

Opublikowano
25 minut temu, Marcellus napisał:

cześć kolego,

jeżeli zdiagnozowali wtryskiwacze to Twoja wersja silnikowa się kwalifikuje na akcję wymiany wtryskiwaczy, patrz wątek 

 

Czy akcja nie zakończyła się w 2016roku?

Opublikowano

przeczytaj uważnie wątek o akcji serwisowej, osobiście nie mam silnika BRD więc mnie ta akcja nie dotyczy, tym samym nie czytałem wątku. Z tego co gdzieś widziałem w komentarzach na forum to podobno w Niemczech wymieniali od razu wszystkie cztery wtryskiwacze a u Nas to podobno tyle ile wymagało wymiany. Współczuję zaistniałej sytuacji.

Opublikowano
3 minuty temu, scania1213 napisał:

Czy akcja nie zakończyła się w 2016roku?

a tego nie wiem, tak jak pisałem wyżej nie mam BRD więc nie znam szczegółów.

Opublikowano

wtryski simensa(szitmensa) są drogie, ale może wystarczy wymienić tylko jeden, nawet może jakieś używki.

 

Albo jakby się udało podciągnąć pod akcję serwisową

Opublikowano
  • Autor

zobaczymy dzowniłem do serwisu w polsce nie wymieniają tych pompek a w niemczech mam iść do seriwsu  polecił mi gościu z serwisu

Opublikowano
9 godzin temu, Eryk1310 napisał:

zobaczymy dzowniłem do serwisu w polsce nie wymieniają tych pompek a w niemczech mam iść do seriwsu  polecił mi gościu z serwisu

Nie wymieniają bo skończyła się akcja, czy po prostu nie chcą? 

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, scania1213 napisał:

Nie wymieniają bo skończyła się akcja, czy po prostu nie chcą? 

Robili to do 2016 zarowno w polsce jak i w DE Jeśli auta nie zwroxe na drodze prawnej i nie dostane z powrotem mojej kasy zostaje mi tylko naprawa na swoj koszt 

Opublikowano

Kasowali te błędy i od razu wracają po próbie uruchomienia silnika ?

Wszystko wskazuje na to że pompka na pierwszym cylindrze odwaliła kitę, albo jest problem z jej okablowaniem ( nikła szansa ) :decayed:

Jak ze zwrotem auta nic nie wskórasz to szukaj sprawnej pompki , po wymianie powinno być wszystko OKI z wyjątkiem tego pierwszego błędu.

Mówi on o  zbyt niskim sygnale z przepływomierza , ale to możesz zostawić na później , da się z tym jechać :hi:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, piotrsob1 napisał:

Kasowali te błędy i od razu wracają po próbie uruchomienia silnika ?

Wszystko wskazuje na to że pompka na pierwszym cylindrze odwaliła kitę, albo jest problem z jej okablowaniem ( nikła szansa ) :decayed:

Jak ze zwrotem auta nic nie wskórasz to szukaj sprawnej pompki , po wymianie powinno być wszystko OKI z wyjątkiem tego pierwszego błędu.

Mówi on o  zbyt niskim sygnale z przepływomierza , ale to możesz zostawić na później , da się z tym jechać :hi:

Dam znac jutro albo po jutrze co wyszło

Opublikowano
  • Autor

A więc byłem dzisiaj w seriwsie audi powiedziała mi kobieta że nie mam żadnych wad i nie przysługuje mi żadna  naprawa  

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.