Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Proszę o ocenę WIRUSA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szanownych klubowiczów.

Pomimo mojego wieku też chciałem mieć autko zawirusowane.

Trafiłem do firmy Stefanowski w Łodzi i zrobili coś takiego:

http://wlogan.wrzuta.pl/obraz/bNP4HqyZMo/

Ja się za bardzo nie znam, więc proszę kolegów o wypowiedzi wtym konkretnym temacie.

Pozdrawiam

Włodzimierz 51 lat

Opublikowano

moim zdaniem trochę za dużo dowalone momentu [od razu 1800RPM ] tym bardziej że to ośka...

wynik ładny[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 12:58_________________________________________________czemu on tak szybko opada? :mysli:

Opublikowano

podoba mi sie moment 355 niuta i sposob w jaki sie prezentuje na wykresie-od dolu i utrzymuje sie do okolo 3500 obrotow,czyli w tym zakresie,ktory sie uzywa najczesciej jezdzac w miescie,czy na trasie nie ''cisnac'' auta ,nie powinienes miec problemow z szybszym startem,czy wyprzedzaniem w trasie,auto sie szybciutko ''zbiera'' i na sliskiej nawierzchni moze ESP czesto pomagac,przy mocniejszym docisnieciu gazu, max moment przy prawie 3000 obrotow ,nie rozumiem tylko czemu predkosc max jest 152 km/h,przy okolo 170 koni,auto powinno sie zakrecic okolo 200-210 km/h :mysli:

Opublikowano

podoba mi sie moment 355 niuta i sposob w jaki sie prezentuje na wykresie-od dolu i utrzymuje sie do okolo 3500 obrotow,czyli w tym zakresie,ktory sie uzywa najczesciej jezdzac w miescie,czy na trasie nie ''cisnac'' auta ,nie powinienes miec problemow z szybszym startem,czy wyprzedzaniem w trasie,auto sie szybciutko ''zbiera'' i na sliskiej nawierzchni moze ESP czesto pomagac,przy mocniejszym docisnieciu gazu, max moment przy prawie 3000 obrotow ,nie rozumiem tylko czemu predkosc max jest 152 km/h,przy okolo 170 koni,auto powinno sie zakrecic okolo 200-210 km/h :mysli:

misiu to jest perdkosc max na 4 :)

btw. tak jak Trzeniak ;) napisał - straszne "pierdolnięcie" koło 2100rpm, ciekawe co na to dwumas.

Opublikowano
  • Autor

domjenick przed wirusem jechałem nim 220 na Gierkówce, to jest wersja 6 biegów 135 KM w serii.

Acha jeszcze powiedzieli że N75 ma tendencje do zacinania i należałoby wymienić,

powinny wtedy zniknąć jakieś lekkie wachania, które ponoć widać na wykresie.

http://wlogan.wrzuta.pl/obraz/bNP4HqyZMo/

Opublikowano

ciekawe co na to dwumas.

wykres piękny... ale o tym samym pomyślałem... ja bym raczej rzadko korzystał z tego dolnego momentu...

no ale co ma się popsuć to się popsuje... na razie zazdroszczę bo z takiej mimo wszystko niewielkiej serii (niektórzy mieli ponad 150KM) sporo wykrzesali...

Opublikowano

misiu to jest perdkosc max na 4

...zapomnialem o tym... :wink4:
Opublikowano

wykresik piekny, moment ładnie rozłożony, chłopaki zrobili profi robote tylko sie cieszyc z mocy

Opublikowano
  • Autor

Trzeniu

czemu on tak szybko opada? :mysli:

Trzeniu w tym wieku to NORMA :polew:

Opublikowano

Trzeniu

czemu on tak szybko opada? :mysli:

Trzeniu w tym wieku to NORMA :polew:

... :polew: sie usmialem-dobre... :wink4:

Opublikowano

Nie opada szybko tylko normalnie , niepotrzebnie mierzyli go do prawie 5000 , a w PD od 4200-4300 moc i tak leci w doł , wiec hamuje sie go do okolo 4500.pozdr.

Opublikowano

btw. tak jak Trzeniak ;) napisał - straszne "pierdolnięcie" koło 2100rpm, ciekawe co na to dwumas.

Jakie "pierdolnięcie" ?? momentu jest o 30Nm więcej niż w serii wiec wcale nie dużo sprzęgło bez problemu to przeniesie.

Opublikowano

jest znosnie ... poza tym pewnie kierownice sie troszke przycinaja stad delikatna gorka w dolnych obrotach ...

Opublikowano
  • Autor

jest znosnie ... poza tym pewnie kierownice sie troszke przycinaja stad delikatna gorka w dolnych obrotach ...

No właśnie już mi o tych kierownicach na PW napisał człowiek, który się na tym na pewniaka zna bardzo dobrze.

I pewnie wszyscy wiedzą o kogo chodzi.

A jak temu zaradzić?

http://wlogan.wrzuta.pl/obraz/bNP4HqyZMo/

Jeszcze jedno pytanie: Jak to zrobić, żeby obrazek był we wiadomości forum zamiast linku?[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 16:43_________________________________________________

btw. tak jak Trzeniak ;) napisał - straszne "pierdolnięcie" koło 2100rpm, ciekawe co na to dwumas.

Jakie "pierdolnięcie" ?? momentu jest o 30Nm więcej niż w serii wiec wcale nie dużo sprzęgło bez problemu to przeniesie.

W serii było 315 Nm, mam wykres

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.