Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie radio do przedlifta


kolesku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie odnośnie radia, które pasuje do przedliftowej ramki. Poprzedni właściciel zamontował z b6 (na płyty cd z aluminiową listwą na górze) ale ramka wymagała sporego rzeźbienia no i nie obeszło się bez jej uszkodzenia. Do tego po godzinie radio się wyłącza. Czy jest jakiś model concerta który wymiarami będzie pasował do ori ramki przedlifta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kolesku napisał:

Witam. Mam pytanie odnośnie radia, które pasuje do przedliftowej ramki. Poprzedni właściciel zamontował z b6 (na płyty cd z aluminiową listwą na górze) ale ramka wymagała sporego rzeźbienia no i nie obeszło się bez jej uszkodzenia. Do tego po godzinie radio się wyłącza. Czy jest jakiś model concerta który wymiarami będzie pasował do ori ramki przedlifta?

Też miałem ogromny problem ze znalezieniem ori Concerta na CD-ki. FInalnie skończyło się na odpszczeniu i kupieniu jakiegoś Pioneerka. W obecnej chwili trwają poszukiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkie modele choriusów czy concertow mają takie same wymiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiarowo pasuje radio z A6 C5 Audi Concert 2.Oczywiście też będzie się wyłączać co godzinę,nie będzie dzialać po kluczyku i nie będzie podświetlenia przycisków. Sprzedawałem radia z B6 przerobione pod B5 i o żadnym uszkodzeniu ramki nie ma mowy.Nawet kupujący mówili że wygląda jak oryginał. Mam radia Concert 2 z A6 C5 jakby ktoś byłby zainteresowany

Edytowane przez Szarik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany. Jeżeli tylko będzie pasować pod ramkę 1din przedlifta do a4 b5 i nie będzie mieć problemów z głośnością. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...