Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Czy kołpaki to obciach?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kołpak jest :good: co w nim złego :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Poprosimy o zdjęcie :)

mowilam ze "na zywo" :> dozobaczenia na zlotach :)

Opublikowano

No to dostałem kosza :( Ale dziś się nie będę wieszał :)

Opublikowano

No to dostałem kosza :( Ale dziś się nie będę wieszał :)

poleciało OT, a miało być o kołpakach :polew:, ori jak najbardziej przy kołpakach made in Tesco ;(, lepiej zostawić stalówkę :wink4:

Opublikowano
  • Autor

lepiej sie :beer1:

Opublikowano

pije pije :) i za kołpaki ori które leża w garażu też. Chociaż wolałbym mieć alu ale czy warto?? U mnie to jeszcze te drogi są ok ale od pon do piątku jestem w dziurawej Łodzi i boje się że bym je zniszczył.

Jeżeli chodzi o wygląd to alu są fajniejsze, tylko koszt jest nieco wysoki podczas uszkodzenia.

Opublikowano
  • Autor

wystarczy ostrozne parkowanie i wjazdy na chodniki, zwalnianie na wybojach i spoko loko. ja tez opijam moje letnie alufele lezace w garazu.

:drunk: za szybki powrot wiosny

Opublikowano

W Łodzi nie znasz miejsca ani czasu kiedy się wpi.... w dziurę. Jedziesz niby wszytsko OK a tu nagle taka wyrwa na drodze że niektórzy zawieszenie zostawiają.

Opublikowano

Dla mnie kołpaki to jakieś nieporozumienie... Jaki jest cel zakładania kawałka plastiku na koło? Nie widzę najmniejszego sensu, sam nigdy nie miałem kołpaków na aucie i nigdy nie założę.

Opublikowano

Kołpaki przed niczym nie chronią , dodatkowo powadują zaleganie soli w zakamarkach , a drgania uszkadzają lakierniczą powłokę felgi i rdzewienie . Łatwiej jest utrzymać felgę w czystości . Uważam zakładanie kołpaków na zimę za błąd .

Pozdr

Opublikowano

Dla mnie kołpaki to jakieś nieporozumienie... Jaki jest cel zakładania kawałka plastiku na koło?

Żeby je zgubić :polew:

Opublikowano

Dla mnie kołpaki to jakieś nieporozumienie... Jaki jest cel zakładania kawałka plastiku na koło?

Żeby je zgubić :polew:

Moje obleciały już drugą zime i odpukać wszystkie na swoim miejscu :gwizdanie:, miałem założone więc jeżdżę, pewnie gdyby ich nie było jeździł bym bez :tongue4:

Opublikowano

Moje obleciały już drugą zime i odpukać wszystkie na swoim miejscu :gwizdanie:, miałem założone więc jeżdżę, pewnie gdyby ich nie było jeździł bym bez

Nie znasz dnia ani godziny kiedy Ci odpadną :tongue4::polew:

Opublikowano

Moje obleciały już drugą zime i odpukać wszystkie na swoim miejscu :gwizdanie:, miałem założone więc jeżdżę, pewnie gdyby ich nie było jeździł bym bez

Nie znasz dnia ani godziny kiedy Ci odpadną :tongue4::polew:

albo znajdą nowego właściciela :disgust::baseball:

Opublikowano
  • Autor

Nie znasz dnia ani godziny kiedy Ci odpadną :tongue4::polew:

albo znajdą nowego właściciela :disgust::baseball:

ale wczesniej zaśmiecą droge :tongue4:

Opublikowano

witam

najwidoczniej kołpaki to obciach,bo jak w niedzielę rano jechałem

do pracy to nie było ich na kołach ,a w sobotę były napewno

pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Nie znasz dnia ani godziny kiedy Ci odpadną :tongue4::polew:

albo znajdą nowego właściciela :disgust::baseball:

ale wczesniej zaśmiecą droge :tongue4:

oj droczysz się, to już ostatnia zima na kołpakach :naughty:

Opublikowano

Kołpak jest :good: co w nim złego :mysli:

Dokładnie :good: po co to całe zamieszanie :mysli:

Opublikowano

ja sobie na jesieni kupiłem specjalnie aluski na zimę żeby kołpaków nie zakładać, Piętnastki oryginalne Audi. Piętnastki bo takie mam opony na czarnej stali. Niestety zima mnie zaskoczyła i musiałem zimówki na stali założyć i tak sobie leżą alu w piwnicy i czekają aż je może kiedyś założę. A chyba już tej zimy ich nie założę. Kołpaków tez nie będę zakładał bo już kupiłem alu żeby kołpaków nie kupować. I tak sobie bujam na czarnych brzydalach.

Ogólnie myślę ze jak już kupować kola zimowe to na alu (dzisiejsze powłoki lakiernicze na aluskach wytrzymują nawet polska sol), nawet używane bo czasami tańsze od nowych stalówek. A jak już się ma ta czarna stal to albo ładny ori kolpax, albo czarna stal, bo te plastusy (kolpaki imitujące alusy) z tesco to porażka i szczyt WT

Opublikowano

albo znajdą nowego właściciela :disgust::baseball:

ale wczesniej zaśmiecą droge :tongue4:

oj droczysz się, to już ostatnia zima na kołpakach :naughty:

Burżuj będzie jeździł na aluskach od następnej zimy :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.