Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czy kołpaki to obciach?


KiniaJ

Rekomendowane odpowiedzi

No to dostałem kosza :( Ale dziś się nie będę wieszał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dostałem kosza :( Ale dziś się nie będę wieszał :)

poleciało OT, a miało być o kołpakach :polew:, ori jak najbardziej przy kołpakach made in Tesco ;(, lepiej zostawić stalówkę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pije pije :) i za kołpaki ori które leża w garażu też. Chociaż wolałbym mieć alu ale czy warto?? U mnie to jeszcze te drogi są ok ale od pon do piątku jestem w dziurawej Łodzi i boje się że bym je zniszczył.

Jeżeli chodzi o wygląd to alu są fajniejsze, tylko koszt jest nieco wysoki podczas uszkodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi nie znasz miejsca ani czasu kiedy się wpi.... w dziurę. Jedziesz niby wszytsko OK a tu nagle taka wyrwa na drodze że niektórzy zawieszenie zostawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kołpaki to jakieś nieporozumienie... Jaki jest cel zakładania kawałka plastiku na koło? Nie widzę najmniejszego sensu, sam nigdy nie miałem kołpaków na aucie i nigdy nie założę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Henrykus

Kołpaki przed niczym nie chronią , dodatkowo powadują zaleganie soli w zakamarkach , a drgania uszkadzają lakierniczą powłokę felgi i rdzewienie . Łatwiej jest utrzymać felgę w czystości . Uważam zakładanie kołpaków na zimę za błąd .

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kołpaki to jakieś nieporozumienie... Jaki jest cel zakładania kawałka plastiku na koło?

Żeby je zgubić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kołpaki to jakieś nieporozumienie... Jaki jest cel zakładania kawałka plastiku na koło?

Żeby je zgubić :polew:

Moje obleciały już drugą zime i odpukać wszystkie na swoim miejscu :gwizdanie:, miałem założone więc jeżdżę, pewnie gdyby ich nie było jeździł bym bez :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje obleciały już drugą zime i odpukać wszystkie na swoim miejscu :gwizdanie:, miałem założone więc jeżdżę, pewnie gdyby ich nie było jeździł bym bez

Nie znasz dnia ani godziny kiedy Ci odpadną :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje obleciały już drugą zime i odpukać wszystkie na swoim miejscu :gwizdanie:, miałem założone więc jeżdżę, pewnie gdyby ich nie było jeździł bym bez

Nie znasz dnia ani godziny kiedy Ci odpadną :tongue4::polew:

albo znajdą nowego właściciela :disgust::baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz dnia ani godziny kiedy Ci odpadną :tongue4::polew:

albo znajdą nowego właściciela :disgust::baseball:

ale wczesniej zaśmiecą droge :tongue4:

oj droczysz się, to już ostatnia zima na kołpakach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kołpak jest :good: co w nim złego :mysli:

Dokładnie :good: po co to całe zamieszanie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie na jesieni kupiłem specjalnie aluski na zimę żeby kołpaków nie zakładać, Piętnastki oryginalne Audi. Piętnastki bo takie mam opony na czarnej stali. Niestety zima mnie zaskoczyła i musiałem zimówki na stali założyć i tak sobie leżą alu w piwnicy i czekają aż je może kiedyś założę. A chyba już tej zimy ich nie założę. Kołpaków tez nie będę zakładał bo już kupiłem alu żeby kołpaków nie kupować. I tak sobie bujam na czarnych brzydalach.

Ogólnie myślę ze jak już kupować kola zimowe to na alu (dzisiejsze powłoki lakiernicze na aluskach wytrzymują nawet polska sol), nawet używane bo czasami tańsze od nowych stalówek. A jak już się ma ta czarna stal to albo ładny ori kolpax, albo czarna stal, bo te plastusy (kolpaki imitujące alusy) z tesco to porażka i szczyt WT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo znajdą nowego właściciela :disgust::baseball:

ale wczesniej zaśmiecą droge :tongue4:

oj droczysz się, to już ostatnia zima na kołpakach :naughty:

Burżuj będzie jeździł na aluskach od następnej zimy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...