Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b7 wymiana oleju wspomagania Febi ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jak w temacie przymierzam się do wymiany oleju układu wspomagania. 

Rozmawiałem ze znajomym mechanikiem i polecił mi Febi 46161. 

Czytam na forum wiele wątków i jedni piszą że ma być syntetyk inni też że mineralny.

Opublikowano

Najprościej zalać ori i problem z głowy. 

Opublikowano
  • Autor

To ma być mineralny czy syntetyk ? 

Nie mam za bardzo u siebie aso w okolicy a muszę go wymienić i myślę nad tym febi 46161 tylko to syntetyk jest.

Opublikowano
  • Autor

Patrzył mi na stronie z której bierze części wpisał moje dane auta i ten olej wyskoczył, że jest do b7.

Opublikowano

Może być ten syntetyk Febi 06161,  choć radziłbym zalać coś innego np. Liqui Moly Art. 1127 Zentralhydralikoel lub Pentosin CHF 202.

W roku 2007 stosowano w przekładniach syntetyki ale sprawdź korek zbiorniczka czy jest napis lub kolor nakrętki.

Edytowane przez KINIAM

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, KINIAM napisał:

Może być ten syntetyk Febi 06161,  choć radziłbym zalać coś innego np. Liqui Moly Art. 1127 Zentralhydralikoel lub Pentosin CHF 202.

W roku 2007 stosowano w przekładniach syntetyki ale sprawdź korek zbiorniczka czy jest napis lub kolor nakrętki.

Kolor nakrętki szary, a napis taki jak wszędzie że tylko mineralny :)

Ale znajomy mówił mi że tamtego już nie produkują i teraz leje się ten w zamienniku.

Opublikowano
39 minut temu, Pablo23 napisał:

Kolor nakrętki szary, a napis taki jak wszędzie że tylko mineralny :)

Ale znajomy mówił mi że tamtego już nie produkują i teraz leje się ten w zamienniku.

Zamiast G002 rzeczywiście zalewają G004 ale nie zawsze z dobrym skutkiem, sprawa uszczelnień.

Zupełnie inna sprawa jak magiel po regeneracji i ma nowe uszczelnienia odporne na syntetyk.

Febi produkuje minerał 06162 ale nie polecam lepiej minerał  TOTAL LHM+.

Opublikowano

Ja mam zalany Febi mineralny i nie narzekam, już któryś sezon i nadal czysciutki i brak ubytków pisków itp

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, matisstz napisał:

Ja mam zalany Febi mineralny i nie narzekam, już któryś sezon i nadal czysciutki i brak ubytków pisków itp

Ten 06162 ? 

Opublikowano

nie pamiętam numeru ale na sto procent minerał w białej butelce FEBIego 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.