Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 domykanie szyb z pilota

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jestem nowy na forum,muj problem polega na niedziałajacym domykaniu szyb pilotem,prubowałem aktywować zamykanie zamka centralnego po przekroczeniu 15 khm i teraz nie działajami teszyby

POMOŻECIE ???...

Opublikowano

Oj nie chce Ci się szukać a jest to opisane co najmniej w kilku jak nie w kilkunastu miejscach na forum....

 

Najprostszym sposobem aktywowania szyb np po rozpięciu aku jest  na włączonym zapłonie przyciśniecie przycisku od szyby w dół i trzymanie tak około 10 do 15 sekund bez przerwanie nawet jak zjedzie do końca dalej trzymasz bez przerwanie  potem dajesz do góry i nie puszczając też trzymasz z 15 sekund tak robisz z każdym oknem oczywiście ze sterownika  drzwi kierowcy i powinna się uruchomić funkcja domykania z pilota...

 

domykanie zamka musisz zrobić z vaga trzeba przekodować moduł masz to też opisane w wielu miejscach więc nie będę robił pier**l*ka i powtarzał w koło macieju

 

Opublikowano

Podepnę się pod temat.

Mianowicie mam problem z zakodowaniem szyb z pilota. Po kodowaniu szyb vagiem domykanie szyb z kluczyka działa jak i otwieranie, ale pilotem już nie da się ani zamknąć ani otworzyć . Zastosowałem się do powyższej instrukcji ale nie przynosi to efektu jakieś sugestie  pomysły ?

Opublikowano
  • Autor

Ok spruboje tak zrobić jak kolega Robero podpowiada zobaczymy.

Opublikowano
  • Autor

Przytrzymanie otwierania szyb nic nie dało,

 

Mam VCDSa  17.1 czy jak nigdy nie kodowałem takich szybek to dam rade jak by mi ktoś pomugł jakiś fachowiec ???

Opublikowano
  • Autor

U mnie jest taki problem że ja miałem aktywne podnoszenie szyb z pilota tylko chciałem vcdsem uaktywnić blokowanie zamka po przekroczeniu 15KHM i od tej pory przszestały działać szyby z pilota (otwieranie i domykanie) jak mam je z powrotem przywrucić pomocy ??????????????????

Mam VCDS do własnego użytku 17.1 ale nie znam sie tak dobrze na tym kodowaniu pomożecie   ?????????????????????...

Opublikowano
  • Autor

20180624_155749.jpg

Opublikowano
  • Autor

20180624_155803.jpg

Opublikowano
  • Autor

20180624_155725.jpg

Opublikowano
  • Autor

20180624_155848.jpg

Opublikowano
  • Autor

POMOŻECIE?????

 

20180624_155901.jpg

Opublikowano
  • Autor
W dniu 24.06.2018 o 16:42, tomak45 napisał:

POMOŻECIE?????

 

20180624_155901.jpg

 

Opublikowano
  • Autor

CZY KTOŚ MI POMOŻE WŁACZYĆ OTWIERANIE SZYB Z PILOTA VCDSEM ??????????.....POMOCY

 

 

Opublikowano

 

Opublikowano
  • Autor

Dodałem zdięcia z mojego VCDsa czy tam może jest domykanie i otwieranie pilotem bo ja jestem troszke zielony w tych sprawach ,u mnie w Audi działo otwieranie z pilota tylko jak chciałem zakodować blokade przy  15 kmh to chyba bez przypadek jakoś wyłaczyłem tą funkcje ,jak ją przywrucić   ???...

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.