Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T BFB po modach - logi do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czołem

Mody w aucie jakie były robione to:

- zmieniona mapa silnika

- wtryski BEX

- wybebeszony katalizator

- usunięta druga sonda z ecu

-usunięty SAI z ecu

 

Z ciekawości zrobiłem ponownie logi u siebie w aucie po długiej przerwie.

W między czasie sprawdziłem czy są jakieś błędy - wywaliło jeden:

16891 - Idle Control System RPM Higher than Expected.
        P0507 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent

Po dłuższym postoju auto po odpaleniu chwile nierówno pracuje po czym po kilku sekundach wraca do normy. (wymieniany czujnik temp kilka dni temu bo był uszkodzony - wtedy to w ogole auta nie mogłem odpalic i ssania nie było)

Czy ten błąd ma jakiś wpływ? Dodam że zaraz po tym zdecydowałem się zrobić adaptację przepustnicy VAGiem. Na dniach się okaże czy to coś pomoże.

Ale ewentualnie co może być również przyczyną tego błędu?

 

Wrzucam logi do waszej oceny czy wszystko jest OK.

Próby robione na paliwie PB95 (ze względu na ceny.... )

 

http://vaglogi.pl/log-002_033_54MWq6.html

http://vaglogi.pl/log-115_118_HLMmx.html

http://vaglogi.pl/log-091_093_020_6S4Lp.html

 

Co o tym sądzicie?

Czy wszystko jest w porządku?

Opublikowano

Ogolnie w miare okej jest, choc wynik nie powala, ale obstawiam, ze to ze wzgledu na seryjny IC. W waskim przedziale turbo Ci lekko przeladowuje no i masz cofki zaplonu ale to zapewne przez 95. Jezeli mapa byla robiona na 98 to nie jezdzij na 95 bo szkoda motoru :)

 

Opublikowano
  • Autor

IC seryjny tak .. niestety.

Opublikowano

Dla mnie to przeladowanie jest na tyle spore ze sprawdzilbym n75. Najpierw sprobuj go wyczyscic i zrob logi jeszcze raz. Moze cos sie poprawi. Jal nie to ja bym wymienil na nowy.

Do tego jazda na 95 po programie to glupota. Zalej 98 dla bezpieczesntwa, tym bardziej ze juz pojawia sie lekkie stukowe.

Seryjny ic dla takich mocy to troche za malo. Pasowaloby prawy z bexa/2.5 tdi dolozyc.

Opublikowano

Duże doladowanie dołem daliście tak mi się zdaje , ale niech ktoś oceni 

Edytowane przez Kris38

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.