Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.0TDI 170km wyciek oleju okolice wtryskiwaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jak w opisie mam problem z pojawiającym się wyciekiem oleju w okolicach wtryskiwaczy. Tydzień temu auto u mechanika wymienione blaszki oraz uszczelki od wtrysków. Dzisiaj sprawdzam jak wyglada a tutaj bez zmian nadal mokro i pełno oleju. Żadnych objawów typu szarpanie trzepanie silnikiem czy brak mocy chodzi jak trzeba. Jakieś pomysły co to może być ?? Pozdrawiam !! 

Opublikowano

prawdopodobnie mechanik nie wyczyścił miejsc na te blaszki i przykręcił je na brud. A blaszki nowe?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 27.06.2018 o 19:34, olekdz napisał:

Witam. Jak w opisie mam problem z pojawiającym się wyciekiem oleju w okolicach wtryskiwaczy. Tydzień temu auto u mechanika wymienione blaszki oraz uszczelki od wtrysków. Dzisiaj sprawdzam jak wyglada a tutaj bez zmian nadal mokro i pełno oleju. Żadnych objawów typu szarpanie trzepanie silnikiem czy brak mocy chodzi jak trzeba. Jakieś pomysły co to może być ?? Pozdrawiam !! 

Cześć. Doszedles co bylo przyczyna?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 27.06.2018 o 19:34, olekdz napisał:

Witam. Jak w opisie mam problem z pojawiającym się wyciekiem oleju w okolicach wtryskiwaczy. Tydzień temu auto u mechanika wymienione blaszki oraz uszczelki od wtrysków. Dzisiaj sprawdzam jak wyglada a tutaj bez zmian nadal mokro i pełno oleju. Żadnych objawów typu szarpanie trzepanie silnikiem czy brak mocy chodzi jak trzeba. Jakieś pomysły co to może być ?? Pozdrawiam !! 

 Cześć. Takie pytanie jak fachowo nazwać te blaszki ... szukałem ich na Internecie i nie mogę ich znaleźć, czyżby były dostępne tylko z oryginału? Mam podobne zapocenie  wokół tych wtrysków i mam nadzieje że wymiana ich problem rozwiąże. 

Pozdro.

 

 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam. Sorry za tak pozno odp. 

Wymienilem blaszki lecz cieklo dalej, wiec wymienilem rowniez cala pokrywe zaworów i narazie spokoj suchutko

Pozdro

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Cześć,

U mnie pojawił się ten sam problem. Została wykonana wymiana uszczelnienia wtryskiwaczy ale to nie pomogło i pozostaje wymiana całej pokrywy zaworów.

W związku z tym mam klika pytań:

  1. Jaki był koszt naprawy?
  2. Kupowałeś nową pokrywę czy używaną? Jeżeli nową to oryginalną czy zamiennik (w ASO są dostępne oba - ori ok 800zł, zamiennik 500-600zł)?
  3. Czy znasz numer części?

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.