Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARM] Wyciek paliwa?


ponte999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niewiedzialem gdzie napisac ten temat poniewaz mam audi a4 b5 1995r z silnikiem 1.6 gaz mam taki problem ze gdy nalewam benzyny stan licznika zwiesza sie a po chwili schodzi ponizej zera sprawdzalem to kilka krotnie patrzylem czy w silniku nie cieknie gdzies czy tez pod samochodem nie wycieka nawet sprawdzalem odjezdrzajac z miejsca i patrzac czy nie ma gdzies wycieku

jestem beradny nie mam juz zadnego pomyslu na to co to moze byc blagam o pomoc i o jakies pomysly co to moze byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko widzisz jest taki problem ze auto nie odpala czyli raczej ubywa jakos tej benzyny chyba ze komputer tak podaje ?? i samochod nie odpala

??

Wogole nie odpala ? hmm dziwne w zasadzie przyczyn nie palenia moze byc znacznie wiecej i nie koniecznie musimy łaczyc to z jedna przyczyna... jednak ubytek paliwa bys zauwazyl. Jesli tankujesz zostawiasz auto powiedzmy pod blokiem czy gdzies w garazu to te paliwo sie nie "ulotni" jesli by wycieklo to bys to zauwazyl - z reszta przy kilku czy kilkunastu litrach to bys zostawil spory strumyk spod auta... Jesli tak bedziesz dolewal i dolewal to moze sie okazac ze podjedziesz na stacje a pistolet odbije bo bedzie pełen bak. ja bym sie upieral przy pływaku.

Moze nie odpalac przez imobilizer bo czesto sa z nim problemy. Przyczyn moze byc pelno. Jak przekrecasz zapłon to słyszysz pompke paliwa ? Przy probie odpalenia kreci i nie chce zalpalic czy pali na sekunde i gasnie ?

Musisz podac wiecej szczegołow opisac co sie dzieje bo wróżkami to nie jestesmy ;) najlepiej poszukaj moze jest ktoś tutaj z Twojego miasta to sie ugadasz podskoczy zobaczy oceni sytuacje jesli jestes "zielony" :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

immobiliser jest ok bo jak doleje wiecej benzyny zanim wskaznik spadnie moge odpalic i kilka odpala razy na minusie a z czasem nie wiec jakby gdzies to paliwo ulatywalo tylko nie wiem gdzie bo plam nie ma a naprawdee brak mi pomyslow juz:((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

immobiliser jest ok bo jak doleje wiecej benzyny zanim wskaznik spadnie moge odpalic i kilka odpala razy na minusie a z czasem nie wiec jakby gdzies to paliwo ulatywalo tylko nie wiem gdzie bo plam nie ma a naprawdee brak mi pomyslow juz:((

O jakich ilosciach paliwa dolewanego mowimy? i ile to jest te pare razy kiedy odpala (ile km przejechane na dolewce) ? Paliwo samo z siebie nie znika - to nie magia gdzies te paliwo musi sie podziac - ewentualnie spalic. Napisz to o co pytalem wyzej. Rozumiem ze jak odrazu spada ten poziom paliwa to swieci Ci sie rezerwa tak ? Masz auto z pełnym FISem ? czy bez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...