Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Swap 2.7 Biturbo co i jak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 godzinę temu, Berny89 napisał:

Więcej ok ale czy odpycha się od dołu tak jak V ? Bo tutaj efekt jest od razu rzedowy 2.0T trzeba utrzymywać w określonym zakresie obrotów .

Nie ukrywam że ten silnik też biorę pod uwagę ale w B8 już .

Jak juz b8.5 to szukaj z konca 2013r albo nowszy, by mial silnik 3 generacji, czyli wlasciwie to co siedzi w S3 (8V) i B9, silnik rozpoznasz po dwoch fazatoraach na walkach. Robi sie samym programem na 300KM, z paroma zabawkami (wydech, dolot, IC) pewnie ze 330-340KM

Opublikowano
W dniu 23.10.2019 o 21:36, tranduo napisał:

W b8 jak bierzesz pod uwagę to tylko polifta, ale to już spore koszty. Tfsi są bardzo mocne z dołu, na pewno nie będzie gorzej niż w 2.7bit.

przecież 2,7 w serii to jest padaczka... totalnie to nie jedzie.

2.0 T potrafią wykręcać czasy w a4 poniżej 5 sekund i to bez jakieś kosmicznych modów, do tego lepsze skrzynie itd.

 

Opublikowano
7 godzin temu, marcin4x4 napisał:

przecież 2,7 w serii to jest padaczka... totalnie to nie jedzie.

2.0 T potrafią wykręcać czasy w a4 poniżej 5 sekund i to bez jakieś kosmicznych modów, do tego lepsze skrzynie itd.

 

Dokładnie. Kupić jakiegoś cncd czyli tfsi 3 gen i samym programem robisz 300 hp i 450 nm, do tego soft skrzyni i śmiem twierdzić, że będzie szybszy niż 2.7bit po sofcie i bez katow. Ok, wydasz na takie b8 z 70tys pewnie, ale na zakup b7 i zrobienie swapa 2.7bit pójdzie pewnie niewiele mniej. A auto dużo młodsze, bardziej nowoczesne i myślę że też bardziej bezawaryjne.

Opublikowano
40 minut temu, tranduo napisał:

Dokładnie. Kupić jakiegoś cncd czyli tfsi 3 gen i samym programem robisz 300 hp i 450 nm, do tego soft skrzyni i śmiem twierdzić, że będzie szybszy niż 2.7bit po sofcie i bez katow. Ok, wydasz na takie b8 z 70tys pewnie, ale na zakup b7 i zrobienie swapa 2.7bit pójdzie pewnie niewiele mniej. A auto dużo młodsze, bardziej nowoczesne i myślę że też bardziej bezawaryjne.

Mozna zobaczyc jak jedzie CNCD po samym programie, do tego allroad jest troche ciezszy od zwyklej A4:

 

Opublikowano

A najlepszym i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem dla Ciebie będzie SWAP na 1.8T + troszke dłubania ;)

Opublikowano
8 godzin temu, Korton555 napisał:

A auto dużo młodsze, bardziej nowoczesne i myślę że też bardziej bezawaryjne.

przede wszystkim bardziej ekonomiczne, 2.7 ma smoczy apetyt. Lepsze prowadzenie, więcej gadżetów itd...

ja zawsze mówiłem że 2.7 btidi to gówno, jak już w takie rumple iść to bym chyba 2.2 wolał...

 

 

Edytowane przez marcin4x4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.