Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 AFN by Chakus


Chakus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Powróciłem ostatnio do korzeni i zakupiłem znów A4?

A4 1.9TDI AFN. 1996r. Przebieg 450tys?? 

Wyposazenie;

-Klimatronic

-Pelen fis (wylany wyświetlacz;(()

-Tempomat

-Ele. szyby przód

-Ele. lusterka

-i chyba na tyle;D

Modyfikacje;

-Zawias H-R nie za nisko nie za wysoko;)

-Zaslepiony EGR

-Lampy polift

-Fotele i tylna kanapa polift

Plany:

Na pewno wleca na początek wtryski 216, frontowy icek i mapa.  Po tym będę myślał. Docelowo chciałbym ok 160-170km i ok 350nm. Wizualnie to odświeżenie lakieru oraz przedni zderzak od S. (Ewentualnie polift). Aluski jakieś ładne 17 i skóra recaro. Hamulce myślę Ori rozmiar ale jakaś mikoda GT czy coś podobnego wjedzie;). Na pewno przeglądając forum znajdę duuzo innych kreatywnych modyfikacji które będę chciał zamontować;).

 

Samochod po zakupie wiadomo, nowe filtry i olej. Rozrząd był nie dawno robiony więc mam spokój. Turbo rok temu regenerowane.

 

Z chęcią wysłucham rad i hejtow;)IMG_20180707_062210.jpg

 

9.08.2018.

Z racji rozczelenienia się pompy wtryskowej. Została ona uszczelniona i zregenerowana;) Dodatkowo wleciało nowe Turbo (lekka hybryda), kolektor AWX. Cała instalacja EGR została wywalona, lekko zwiększona dawka na pompie. No i wpadł zegar doładowania w kratkę nawiewu;) Na chwilę obecną nie przewiduje pompy 11. W przyszłym miesiącu wjeżdżają 216/230 następnie 1mas z kevlarem. Celuje w ok 150-160km;) 

 

 

received_851366125052363.jpeg

Edytowane przez Chakus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry afn nigdy nie jest zly..

Gratki zakupu.

Daruj sobie 17 i idz w 18 szkoda kasy na male kolo.nom chyba ze na zime.

Jak dadz esowy przod to nie bedzie to gralo z tylem wiec lepiej daj fl na spryskach i bedzie fajniej to wygladalo i ucieszy portwel.

Co do mocy to pomysl nad 11 wiem tanio nie jest ale nm bedzie wiecej do tego awx suszarka 216 i juz w miare to bedzie smigac.

Jak nie chcesz bawic sie w hebel to zapodaj na przod 312 to chodz bedzie to widac z pod kola,fakt jaj to nie urywa ale lepiej niz seria wyglada.

Bezawaryjnosci:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyzej pisze, laduj od razu 18 bo przechodzac z 16 na 17 nie bedzie prawie roznicy i zacznie sie niedosyt. Jak chcesz na afnie taki wynik to zdecydowanie 11, awx i wtryski, bez fmica wytrzyma ale latem bedzie puchnac. Z samymi wtryskami ugrasz max 150km. Sam zderzak z eski bedzie nie tyle co smieszne wygladal bez tylu, a bez progow bo zderzak idzie mocno w dol a przy progach bedzie mega japa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady. Będę szukał zderzaka od polifa z spryskami. Ogólnie ja chcę sobie pierw wrzucić wtryski 216 icek i mapę. Potem zbierać kasę i już polecieć grubiej. Turbo awx z kolektorami, pompa 11,wałek sdi, wtryski 230. I wtedy myślę że ok 170-180km powinna wypluć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Chakus napisał:

Dzięki za rady. Będę szukał zderzaka od polifa z spryskami. Ogólnie ja chcę sobie pierw wrzucić wtryski 216 icek i mapę. Potem zbierać kasę i już polecieć grubiej. Turbo awx z kolektorami, pompa 11,wałek sdi, wtryski 230. I wtedy myślę że ok 170-180km powinna wypluć.

Jeśli motor zdrowy to bez problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2018 o 02:49, Chakus napisał:

Z chęcią wysłucham rad i hejtow;)

Jakich hejtów, toż to piękna sztuka :) bezawaryjności!

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu na turbo AWX, na nim bedzie ciezko taki wynik wyciągnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, BlackHazelAudi napisał:

1.0 TDI ? ?????

mniejsza pojemnosc od twojej a jaki wynik:) mały a wariat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...