Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio a działanie wysokiej temperatury powietrza


fajnajulcia

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam,

jak w temacie - od dwóch dni radio po pozostawieniu auta na wyższej temperaturze w słońcu zaczyna przerywać, źle odbiera, kontrolki na klawiszach wskazujących stacje radiowe po chwili gasną, a po ponownym kliknięciu znów na chwilę świecą, CD odtwarza, więc tu jest ok.

Wczoraj samochód mocno nagrzał się w środku - zwykle uchylam okno, by tego uniknąć, ale ponieważ ostatnio ciągle pada, nie mogłam przewidzieć jaka będzie pogoda w ciągu dnia, gdy jestem w pracy.

W czasie powrotu do domu wskaźnik paliwa pokazał rezerwę (choć rano było jeszcze dość sporo paliwa  i załączyła się kontrolka - mówię "ok, zatankuje się i będzie git") dziś rano wskaźnik pokazywał już tyle ile rzeczywiście było - z 10 litrów więcej, więc i brak kontrolki.

Dodam, że wyświetlacze musiały zareagować na temperaturę, bo cyfry i symbole nie były całkiem widoczne. 

Moje pytanie brzmi: logicznie, czy to wina temperatury, która źle wpływa na radio (z rana i w garażu problemu nie ma) i ewentualnie radio będzie do wymiany - lub czy to przerodzi się w poważniejsze problemy z elektryką. Wiem, że to nie forum wróżek, ale może mieliście kiedyś podobny problem i doradzicie.

 

 Dziękuję każdemu, kto się zainteresuje :)

Edytowane przez fajnajulcia
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem z pełnym wyświetlaczem Fis na zegarach kiedy auto się nagrzeje piksele na nim mrugają gdy auto się schłodzi samoczynnie bądź przez klimę wszystko jest ok i wraca do normy, Elektryka i podzespoły elektryczne ogólnie źle znoszą duże różnice temperatur zimą i latem. Moim zdaniem wszystko jest ok 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, matisstz napisał:

Mam podobny problem z pełnym wyświetlaczem Fis na zegarach kiedy auto się nagrzeje piksele na nim mrugają gdy auto się schłodzi samoczynnie bądź przez klimę wszystko jest ok i wraca do normy, Elektryka i podzespoły elektryczne ogólnie źle znoszą duże różnice temperatur zimą i latem. Moim zdaniem wszystko jest ok 

Też tak myślę, tyle, że w zeszłym roku też był zostawiany na słońcu latem i jakoś było ok....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...