Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujnik deszczu A4 B8 TECHNIK


Tomi373

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Od 3 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B8 TECHNIK z 2011 roku 2.0 TDI. Nurtuje mnie jedna rzecz. Mianowicie chodzi o czujnik deszczu. Wycieraczki nie załączają się mimo że czujnik zmierzchu/światła automatyczne działają bez zarzutu jak również funkcja comming/leaving Home. Wiem że wymieniana była przednia szyba i nie wiem czy ktoś nie zamontował tego czujnika czy to jest jeden czujnik od tych wszystkich funkcji  lub poprostu potrzebna jest aktywacja vagiem. Wrzucam zdjęcie jak to u mnie wyglada i jak by jakieś expert mógł to ocenić i doinformować mnie czy owy czujnik posiadam czy też nie i jak by ktoś mógł wrzucić zdjęcie jak ten czujnik wyglada na szybie byłbym bardzo wdzięczny. Dziękuje za wszelka pomoc i pozdrawiam wszystkich posiadaczy cztero-pierścieniowego piękna ? 

A8674F30-968A-46A6-B250-C89A4956E9E5.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przełącznik wycieraczek na dolnym położeniu to jest zero czyli wycieraczki wyłączone , pierwsza pozycja w góre to wycieraczki są ustawione na AUTO 

tak pozatym co to za wersja AUDI A4 B8 TECHNIK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za pomoc. Nie wiedziałem ze manetka wycieraczek musi być przelaczona na pozycje czasową. Myślałem że wystarczy dać tylko załącznik świateł na pozycje AUTO. Nie wiem jak jest w Polsce bo mieszkam w uk i jest to moje pierwsze audi. W Uk od 2011 roku występuje wersja technik (nie tylko w a4 ale również w a6 c7) która jest trochę bogatsza od wersji SE (z tego co przeczytałem to navi, skórzane fotele i cały ten panel nawigacyjny jest przeniesiony z konsoli środkowej w okolice lewarka zmiany biegów) no i silnik nie ma 140 koni tylko 134. Mam jeszcze dwa pytania. Na drzwiach od kierowcy mam guzik z obrazkiem auta i nad nim 3 kreseczki jak zasięg od WIFI. do czego to służy? I drugie pytanie w drzwiach są lampki. Są to zwykle odblaski czy powinny świecić i można je jakoś załączyć ? Dziękuje i pozdrawiam

CEDCF621-2E70-473F-AC86-A58C1F0F36F4.png

Edytowane przez Tomi373
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Przycisk w drzwiach kierowcy to wyłaczenie czujników allarmu 

- Jesli w aucie nie ma lampek oświetlenia w drzwiach to są zastosowane tylko czerwone odblaski 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...