Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak kontrolki świateł mijania i pozycji


przemek214

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od niedawna jestem posiadaczem Audi A4 B7, 2005, Tdi. 

Dość blacha sprawa, bo niemam kontrolki na desce iż są włączone światła mijania czy pozycyjne. Tak na parwde nie wiem czy była już wcześniej czy nie, dodam tylko że robiłem oświetlenie tablicy, bo nie było oświetlenia i ostatnio zauważyłem że niema kontrolki na desce rozdzielczej iż są włączone światła. Jak włączę długie to kontrolka jest, nie mogę nic znaleźć na ten temat w necie. Może mi ktoś podpowie, czy wogule jest na desce kontrolka? Może gdzie indziej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na desce nie ma żadnej kontrolki odpowiedzialnej za to  jedynie to chyba  pali się zielona lampka na przełąćzniku swiateł gdy mamy włączone światła mijania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz bixenon, to nie palą się kontrolki. Jedynie dioda podświetla się na pokrętle. Przy zwykłych światłach jest tylko powiadomienie na desce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, rzeczywiście jest na wyłączniku symbol świateł pozycjonych i mijania, ale w dzień nie widać czy są włączone! Słabo świeci to podświetlanie. Ale rzeczywiście tak jest jak piszecie, dobrze to widać w nocy gy już jest ciemno. 

Bardzo jeszcze raz dziękuję za podpowiedź. 

Mam jeszcze jedno pytanie, a nie chciałem zakładać nowego tematu by nie zasmiecac forum. 

Chce poprowadzić przewód zasilający, max 10A obciążenia, zrobione będzie na przekaźniku który będzie włącza i wyłączal prąd, dla bezpieczeństwa by nie kraść prądu innym urządzenią, ale chciałbym by się wlaczalo wtedy gdy włączam zapłon w samochodzie, w bagażniku chce mieć lodówkę, która będzie się zalaczala przy odpaleniu samochodu, a na tyle na środku na tyle, chcę zamontować fadowarke do telefonu. Moje pytanie gdzie moge się wpisać by napięcie pojawiało się po włączeniu zapłonu? 

Edytowane przez przemek214
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...